Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Çam Kozalağı Görmek

Rüyada çam kozalağı neye delalet eder?

Rüyada çam kozalağı görmekBen rüyamda daha önceden hiç görmediğim kayın pederimin mezarına gidiyordum yanımda 3 yaşındaki erkek kardeşim vardı, kardeşim kucağımda uyuyordu, onu uyurken yürütmeye çalıştım, yere düştü ve bir anda alnını yerdeki bir çam kozalağına çarptı, çok ağladı, kozalağın izin kardeşimin alnına çıkmıştı, sonra kardeşim kucağımda mezara yürümeye devam ettim, kayın pederimin mezarı çok uzakta ve yokuş bir yerde olduğu için kardeşimle yürütmekte çok zorlanıyordum ve mezara ulaşamadan uyandım. Bana yardımcı olur musunuz?

Rüyada çam kozalağı görmek yorumu

Nimet merhaba, rüyanda rahmetli kayın pederin mezarını ziyaret ettiğini görmeniz aslında ahiret yaşamı için bir şeyler yapmanız gerektiğini bildiğinizi ancak buna başlayamadığınızı simgelemektedir. Rüyada erkek kardeşini görmek müjde, güzel bir haber almak anlamına gelir, kendini güvende hissetme isteğini gerçekleşeceğini işaret eder.

Rüyada çam kozalağı görmek zenginlik ve iyi şans simgesidir. Kozalak görmek rüyayı gören kişinin yakın zamanda arkadaşı veya bir dostunun vesile olmasıyla tüm maddi sıkıntılarından kurtulacağı bazı işlere girmesine, işinde yükselip kazancının artmasına ve yaşamı boyunca bir daha maddi sıkıntı çekmeyeceğine rivayet edilir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar gerçek hayatta maddi ve manevi zenginliklerin seni beklediğini ancak sana engel olan bir şeyin son bir atıp bunlara kavuşmana engel olduğunu anlatmaktadır.

“Rüyada Çam Kozalağı Görmek” için bir yanıt

Rüyamda üniversite hocama bir tane çam kozalağı hediye ediyordum o kozalağı da süslüyordum acaba bu rüya ne anlama gelmektedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir