Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Cam Oymak

Rüyada cam oymak neye çıkar?

Merhaba, ben rüyamda kendimi tavanları yüksek atölye gibi bir yerde gördüm. Orada bir kadın vardı, kadın zayıftı ve gözleri de belirgindi. O bir hayat kadını imiş, ben de belki o işi yapabilirim diye ona gitmişim. Şimdi düşününce çok tuhaf geliyor. Ona “benim bir kocam var” dedim. O sırada eşim de yanıma geldi, kadın gülümsedi ve yanımızdan ayrıldı. Benim elimde elma büyüklüğünde köşeleri sivri olmayan küp şeklinde bir cam vardı. Ben o camı matkap ile oyup çeşitli yerlerinde delikler olan bir şekle getirmeye çalışıyordum. Deliği de tam ortasından açamadım. Ama matkapla delerken cam orijinal şekiller alıyordu. Camın rengi yeşile çalan bir sarı gibiydi. Ben matkapla uğraşırken eşim de yanımdaydı.

Daha sonra gördüğüm o kadın tekrar geldi. Ben bazı fotoğrafları tab ettirecekmişim. Atölyede onu da bekliyormuşum. Kadının yanında bir adam belirdi ve bana fotoğrafları verdi. Üzerinde beyaz pembe ve uçuk renklerde süslemeler olan resimlerdi. O resimlerde bazı yazılar da vardı ama yazıları hatırlamıyorum. Daha sonra fotoğrafların üzerine dokundum, kabartmalar vardı. Fotoğrafçı kabartmaları fark ettiğimi görünce gülümsedi. Daha sonra eşimle yan odaya geçtik. Orada benim yakından tanıdığım kişiler varmış. O kişileri hatırlamıyorum.

Ancak benim orada hayat kadını olmak istediğim için bulunduğumu bilmelerini istemedim. Panik bir şekilde oturuyordum. Hepsi bir sürü fotoğraf filmi getirmişler. Eskiden dijital fotoğraflar çıkmadan önce kullanılan rulo filmlerden. Bir sepetin içine koymuşlar. Fotoğrafçıya verdiler ve “bizim filmleri de çıkar” dediler. O filmlerin tab edilmesini beklerken uyandım. Yorumlarsanız çok memnun olurum. Saygılarımla. Yaşım 39, Medeni halim: Evli, Işim: Ev hanımı, Ruh halim: Üzgün.

Rüyada cam oyduğunu görmek tabiri

Esra merhaba, bu ağır rüyayı cevaplamak için biraz uygun zaman bekledim, bu yüzden gecikme oldu. Rüyada atölye görmek beceri, kendini geliştirme sembolü olup, bir atölyeye gitmek veya atölyede olmak, orada bir şeyler yapmak kişinin kendini tanımak, kimliğini bulmak, sahip olduğu ancak bu güne kadar kullanmadığı yeteneklerini açığa çıkaramaya çaba gösterdiğini anlatır. Rüyada hayat kadını görmek utangaç bir karakteri, cinsel yaşamın diğer alanlarını keşfetme isteğini ifade eder. Rüyada hayat kadını olduğunu görmek rüya sahibi kişinin güç  ve özgürlük konularında bazı sıkıntılar yaşadığını, kendini daha iyi ifade etmek arzularını ifade eder. Rüyada cama şekil vermek kişinin yaşamda olaylara bakışını değiştirmek istediğini, değiştireceğini ifade eder, bakınız rüyada cam görmek sayfası. Matkapla bir şeyi ya da bir yeri delmek hayatta ilerlemek için bazı sıkıntıları, zorlukları göze almak gerektiğini, bu süreçte çevredekilere küçük zararlar verme ihtimali olduğunu gözden kaçırmamak gerektiğini ifade eder.

Rüyada  bir şeyi veya bir yeri oyduğunu görmek gerçek yaşamda rüya sahibinin şansının kapalı olduğunu ve bu kötü gidişi değiştirmek için çabaladığını simgeler. Sizin cam oymanız aslında yaşamınızda yolunda gitmeyen bazı şeyleri değiştirmek istediğinizi ancak bunun riskleri olduğunu ve birilerini rahatsız edebileceğini anlatmaktadır.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise gerçek hayatınızda geçmişin muhasebesi, anıların etkisi, gelecek planları içinde sıkışmış olduğunuzu ve vereceğiniz bir yanlış karar sonucu işlerin daha da büyüme ihtimali olduğunu ifade etmektedir.

“Rüyada Cam Oymak” için bir yanıt

Çok teşekkür ederim, yorumunuz içinde bulunduğum durumun kısa bir özetiydi. İnşallah gelen günlerin zararı az, geriye bıraktığı şey ise huzur ve sağlık olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir