Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çamaşır İpi Görmek

Rüyada çamaşır ipi ne demektir?

Rüyamda nerede olduğumu hatırlamıyorum ama çok karanlık bir yerdeyim, bir masanın üstünde kutu ve bu kutunun yanında bir rulo çamaşır ipi görüyorum. Yaklaşıp kutuyu açıyorum, içinde oldukça büyük bir fare görüyorum, siyah renkte yaşayıp yaşamadığını bilmiyorum ama üzeri kanlı, yaralanmış, derisinin kimi yerleri açılmış tam dokunacakken uyanıyorum. tuğba, 26, Kadın, Bekar, Çalışmıyor, korkularım var ve karmaşık duygular içindeyim.

Rüyada çamaşır ipi görmek tabiri

Tuğba selam, görmüş olduğun rüya reel hayatında kendini küçük görme ya da kendini değersiz görme huyunuz yüzünden korku ve endişelerin peşinizi bırakmadığını temsil etmektedir. Bu tür rüyalar özellikle yoğun stres altında yaşadığınız, yalnız kalma, terk edilme duyguları taşıdığınız dönemlerde çok görülmektedir. Rüyanın unsurlarına bakmak gerekirse;

Rüyada bulunduğun yerin karanlık olması, insanın gerçek hayatındaki korku ve endişeleri hakkında bilgiler verir. Özellikle yoğun stres altında yaşadığınız, yalnız kalma, terk edilme duyguları taşıdığınız dönemlerde bu tür rüyalar çok görülür. Gördüğünüz kutu yolculuk yapmak demektir, planladığınız bir seyahatin gerçekleşeceğine ya da beklemediğiniz yolculuk yapacağınıza yorumlanır. Kutunun içindeki yaralanmış fare ise başladığınız bir işi yarım bırakmak düşüncesinden derhal uzaklaşmak, verdiğin taahhütleri yerine getirmek, itibar kaybı yaşamamak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada çamaşır ipi görmek gizli yanlarınızı açığa vurduğunuzu işaret eder.

“Rüyada Çamaşır İpi Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda çamaşır ipinden çamaşır mandalı topluyorum. Sonra birden bizim bahçedeyim ve toprağın içinden çamaşır mandalı toplamaya başlıyorum. “Kız kardeşim bu mandalları niye toprağa dikti ki” diyorum “hep toprak olmuş neyse yıkarım kullanırım” diyorum. Teşekkür ederim iyi günler dilerim. 35, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Sevil merhaba,
Rüyada çamaşır ipi görmek rüyayı gören insanın kendini küçük görme ya da kendini değersiz görme gibi bir huyu olduğunu ve bu huyu yüzünden korku ve endişelerin peşini bırakmadığını temsil eder.
Rüyada mandal görmek, iki, ikili, birlik ya da karşıtlık simgesidir. Bu olumlu yönde biriyle işbirliği yapacağınızı ya da birisiyle çatışacağınızı gösterir.
Çamaşır ipinden mandalları toplamanız birisi ile iş birliği yaparak ya da birinin desteğini alarak üzerinizdeki kendini önemsiz görme huyundan kurtulacağınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir