Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Çamaşır Makinesi Görmek

Rüyada çamaşır makinesi görmek neye delalet eder?

Benim başımdan hayaletlerle ilgili bir tecrübe geçti, çamaşırı akşamları yıkarım, çamaşır makinesinin sesi nedense her zaman biraz bana korku verir, yinede çamaşırı ben akşamları çamaşır makinesi ile yıkarım. İki katlı bir apartman dairesinde otururum, çamaşır odası benim yatak odamın tam altında, ailemden bir üye iki haftalık tatile gittiler ve ben ve amcam gündüzleri işe gideriz, evde normalde 4 kişiyiz. Ninem her zaman evde yalnız basına çamaşır makinesi kullandığında makineden tuhaf, acayip sesler geldiğini bunları hayaletlerin yaptığını söylerdi.

Hayaletlerle bir alakam olması, hayalet görmem beni haliyle korkutuyor ama manevi yönden güçlü olduğum için hayaletlerin beni korkutacağını zannetmiyorum ve kendime inancım tam. Hayaletler etrafta dolasan ve yardıma gereksinimi olan ruhlardır ama biz onlardan sürekli korkarız. Benim tavsiyemi dinle ve kendine ve seni yaratan ALLAH’A güven, inancın tam yerinde olursa sana hiç bir şey zarar veremez.

Rüyada çamaşır makinesi görmek nasıl yorumlanır?

ÇAMAŞIR MAKİNESİRüyada çamaşır makinesi görmek, gerçek yaşamınızda sahip olduğunuz üzüntü, keder veya sıkıntıyı çözmenizde size destek verecek birisi ile karşılaşacağınıza işaret eder. Rüyada çamaşır makinesi kullanmak, çamaşır makinesi kullandığını görmek, makineyle çamaşır yıkamak, içinde bulunduğunuz bir elem ve kederli durumdan çıkacağınızı simgeler. Rüyada çamaşır makinesi almak, aldığını görmek, düşünme yolunuzda bir değişiklik yapacağınızı ve bu değişiklik sonucu işlerin iyiye gideceğini işaret eder. Rüyada bozuk çamaşır makinesi görmekarızalı çamaşır makinesi, çalışmayan çamaşır makinesi, hayatınızın bişr yönünde süreklilik sorunu yaşadığınızı simgeler. Bu aceleci özelliğiniz sebebiyle başladığı bir işi bitirmemek, yarım bırakmak ya da bir ilişki sürdürememek olabilir.

Çamaşır makinesi teriminin rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün şeklinde ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırma ile elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.

Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyanızda çamaşır makinesi görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.

“Rüyada Çamaşır Makinesi Görmek” için 5 yanıt

Merhaba, rüyamda uykumdan uyanıp salona gittiğimde evin kapısının açık bırakıldığını gördüm. Eve 8-9 yaşlarında 4 erkek çocuğu girmişti. Bu çocukları teker teker çamaşır makinasında yıkıyordum. Bu rüyamın yorumu benim için çok önemli. Yorumunuza göre bazı bağlantıları kurarak hayatımda bazı anahtar noktaları keşfedebilmem gerekiyor. Umarım yanıtlarınız. İyi çalışmalar dilerim.

Nilo selam, gördüğün rüya gerçek hayatında bir konunun sende endişe yarattığını, bu yüzden kendini güvende hissetmediğini ancak karşında 4 önemli fırsat olduğunu göstermekte, sende endişe yaratan sorunu çözdüğünde aydınlık günlerin seni beklediğini anlatmaktadır.

Yorumladığınız için teşekkür ederim. Beni kırmadınız. Rüyamda 3. çocuğu yıkadığımı, daha sonra makinanın içine baktığımda çocuğun üstünü beyaz bir ceketin örttüğünü görmüştüm. Sanırım 3. fırsatı güzel bir şekilde kullanmış oldum. 4. fırsatı da değerlendirdiğimde sizin de bahsettiğiniz gibi bende endişe yaratan durum çözülecektir. Son bir adımım kaldı. İnsanlar Google’a “rüyada …….. görmek” yazdıklarında karşılarına çıkacak olan bütün islami rüya tabirlerinin başka görülen şeyler için de aynı olduğunu, hepsinin kopyala yapıştır olduğunu ve rüyaların anlattıklarının yalnızca içinde barınan tek bir şeyin anlamını bularak çözülemeyeceğini bilmiyorlar. ruyabul.com rüyaları modern dünya, bilinçaltı ve psikolojiyle bağdaştırarak yorumluyor. Google’da bir rüyanın anlamını aratırken yanına “rüyabul” yazmayı ihmal etmiyorum. Senelerdir birçok rüyamı çözümlememe yardımcı oldunuz. Emeklerinize teşekkür ederim. İyi çalışmalar….

Merhaba Rüyamda Eski Oturduğum sokakta yürüyorum bi apartmanın önünde masa başında birisi oturuyo ve bi tane merdaneli makine var dıştan baktığımda pırıl pırıldı
O adamdan o makinayı istedim lazımmı kullanıyomusunuz dedim o da makinanın bozuk olduğunu söyledi ve vermedi makineyi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir