Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Çamaşır Sepeti Görmek

Rüyada çamaşır sepeti görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir tanıdığın evinde 10 yaşlarındaki kızı bana odasını gezdiriyordu. Bir de doğum günü pastasını galiba çamaşır sepeti gibi bir yere saklamış onu söyledi. Odalarını beğeniyordum onun odası küçüktü biraz, kardeşininki daha büyüktü. 27, Kadın, Bekar, Çalışmıyor, endişeli.

Rüyada çamaşır sepeti görmek neye yorulur?

Rüyada gördüğünüz tanıdığınızın kızı şu anda kimi zorluklar yaşadığınızı ancak onları atlattıktan sonra huzur ve mutluluğun sisi beklediğini temsil eder.

Rüyada gezdiğiniz oda, farklılık ve yeni başlangıçları simgeler. Kendinize belli bir yön bulmaya çalıştığını, İlişkinizdeki belirsizlikleri de sonlandıracağını işaret eder.

Rüyada çamaşır sepeti görmek zorluklar, güçlükler, risk almak anlamlarını simgeler. Taşıdığınız yükleri ifade eder. Plastik çamaşır sepeti görmek isteksizlik, risk almak, çözüm bulmak anlamına gelir. Ahşap çamaşır sepeti görmek çocukluk sevinç, kaygısız ve eğlenceli olmayı temsil eder. Kırık, kırılmış, kötü bir çamaşır sepeti görmek kayıp ve memnuniyetsizlik, şu anki mevcut durumu ifade eder.

“Rüyada Çamaşır Sepeti Görmek” için bir yanıt

Ben 14 yasındayım ve benden 6 yaş büyük abim var. Rüyamda abimle ben büyük tuvaletimizi yapıp çamaşır sepetinin içine koyuyorduk ,ben o yaptıgımız kakaları elimle alıp kendi evimizdeki lavaboda yıkıyordum, yıkadıklarımı tuvaletin içine atıyordum, abimde kapıdan gülümseyerek beni izliyordu, en son sifonu çektiğimde su taşıyordu ve bende çok az bir miktarda kusuyordum, uyandığımda midem bulanıyordu, bunun anlamı ne olabilir? cevap verirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir