Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Çamaşır Suyu Görmek

Rüyada çamaşır suyu görmek neye çıkar?

Merhaba, adresinizi siteden buldum. Bu rüyam beni çok etkiledi anlamını öğrenmek istiyorum. Sevdiğim birisi var, evlenmişim ve evinde de kuzenleriyle yaşıyoruz. Bunu benden saklamış, “nasıl bu hatayı yaptım” diye kendime kızıyorum. Sonra o kuzenlerinden biri yüzüme çamaşır suyu döküyor, içimden kızıyorum gidip yıkıyorum. Birkaç kez daha yaptı bunu, bir şey demedim. En sonunda bu şekilde yaşayamayacağımı evlendiğim adama dedim ve boşanmak istedim. Rüya buydu, değerli yorumlarınızı bekliyorum, teşekkür ederim.

Rüyada çamaşır suyu görmek neye yorulur?

Meral selam, gördüğünüz rüya ilişkinizde ya da ilişkinizin geleceği hakkında kimi endişeler taşıdığınızı simgelerken yüzünüze dökülen çamaşır suyu ise birinin / birilerinin araya girmesi ile yaşamınızda bir şifa ve temizlik olacağı anlamına gelir

Rüyada çamaşır suyu görmek şifa ve temizlik anlamına gelir. Hayatınızdaki kimi sıkıntı ya da sorunların yakında sona ereceğini gösterir. Rüyada çamaşır suyu kullanmak Geçmişi düzeltmeye hazır olduğunuzu ve herhangi bir ifade edilmemiş duyguları gidermek istediğinizi anlatır.

“Rüyada Çamaşır Suyu Görmek” için 5 yanıt

Gozume cok az çamaşır suyu değmişti ve daha sonra bir kovanın icine cok fazla çamaşırsuyu kustum rengi beyaz ve kopukluydu kusarken cok ACI cektim

Simdiden yorumunuz icin tesekkur ederim

rüyamda eşimin ilaç niyetine oğluma çamaşır suyu içirdiğini gördüm. oğlumun ağzından beyaz köpükler çıkıyordu. sonrada kusturdum. bunun anlamı nedir. çok merak ediyorum. lütfen en kısa zamanda cevap yazarsanız sevinirim.

Rüyamda tanımadığım bir kız benimle kavga ediyordu, sonra çamaşır suyunu olduğu gibi kafamdan aşağı döktü, bizde ablamla karakola gitmeyi karar verdik. Karakola yürüyerek gidiyorduk, yolda çamaşır suyunun kokusundan nefes almam zorlandı, yolda bir dukkan gibi bir yerde tanımadığım insanlardan yardım istiyorum, saçıma su dökmelerini, onlarda suyu saçıma döktüler, şimdiden teşekkürler.

Rüyamda yüzüme bir maske uygulanmış ve öz ablam çamaşır suyu ile yıkarsan çıkar maske diyor. Ben çamaşır suyu ile yıkamaya çalışırken biraz üzerime döktükten sonra çamaşır suyu ile yüzümü yıkıyorum. Bu rüyanın yorumu nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir