Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çamaşırhane Görmek

Rüyada çamaşırhane görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir oteldeyim ama niçin oradayım bilmiyorum, tatil mi yapıyorum) yoksa orada mı çalışıyorum hatırlamıyorum. Bir nedenle çamaşırhaneye gitmem gerekiyormuş ve çamaşırhane bodrum kattaymış, asansöre binip alt kata iniyorum. Çamaşırhane kapısını açtığımda orta yerde baygın yatan yeni doğum yapmış bir kadın ve onun yanında ağlayan bir bebek görüyorum. Hemen çığlık çığlığa yardım ediyorum, bebeği bir havluya sarıp kucağıma aldım. Bu kadar.

Rüyada çamaşırhane görmek yorumu

Serpil selam, rüyada bir otel görülmesi farklı bir kaç anlam taşır. Rüyada tatil amaçlı bir otel görmek yorgunluğa, bıkkınlığa, bulunduğun ortamda uzaklaşıp dinlenme ihtiyacına rivayet edilir. Otel görmek ayrıca yeni bir devlet veya kişisel kimlik duygularınızda bir kayma anlamına gelebilir, bu geçiş döneminden sonra iş yaşamı ve aile yaşamında çok daha mutlu olacağınızı gösterir.

Rüyada çamaşırhane görmekRüyada çamaşırhane görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında temizlik alışkanlıklarında veya dış görünüşünde değişiklik yapmak istediği anlamını taşır. Çamaşırhaneye gitmek yukarıda anılan konularda başlamak için bir adım attığını gösterir.  Çamaşırhanede çamaşır yıkamak veya çamaşır yıkadığını görmek dedikodu gösterir. Çamaşır odası rüya tabiri de aynı şekildedir.

Çamaşırhanenin ortasında yatan doğum yapmış kadın aslında yapmayı düşündüğün bir atılım, başlamayı düşündüğün bir proje ya da yeni iş konusunda birilerinin ilk adımı atmasını ya da sizi harekete geçirmesini beklemekte olduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir