Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Cambaz Görmek

Rüyada cambaz görmek neye çıkar?

Son derece değişik bir rüya gördüm, inşallah bana yardımcı olursunuz. Rüyamda gösteri yapan bir cambaz gördüm, cambaz gösteriden sonra yanıma geldi, bana iltifat etti ve elimi tuttu, gözlerimin içine bakarak parmağıma bir tektaş yüzük taktı. Yüzük çok parlak idi, gözlerimi kamaştırdı.

Yanımda bir kadın daha vardı ama yüzünü hatırlamıyorum, kadın bana bakarak “kızım daha nişan olmadı, neden kendi başınıza yüzük takıyorsunuz, insanlar yanlış anlar, şimdi bu yüzüğü çıkar parmağından” dedi. İçimden “kadın haklı” dedim, önce yüzüğü çıkarmayı düşündüm sonra vazgeçtim. Lütfen rüyamın açıklamasını söyleyin.

Rüyada cambaz görmek tabiri

Berrak selam, gönderdiğin rüyada adından senin bir kadın olduğundan başka bir bilgi yok. Halbuki böyle rüyaların tabiri için rüya sahibinin yaşı, medeni hali, işi vb temel bilgilerin elde olması lazımdır, aksi halde sadece genel bilgiler sunulabilir.

Rüyada cambaz birini görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatta olmasını istediği bir işte murada ereceğine, başarıyla ilerleyip, söz ve mal sahibi olacağına işaret eder. Rüyada cambaz olduğunu, cambazlık yaptığını görmek kişinin zorlu bir yolda ilerlediğini ancak sonunda istediğini elde edeceğini gösterir.

Rüyada iltifat edildiğini görmek rüya sahibinin çevresindeki kişiler veya şeyler üzerindeki yetki ve konumunun sorgulanması gerektiğini gösterirken aynı zamanda ve bunun için izin vermek gerektiğine alamet eder. Rüyada tektaş yüzük görmek bekar kimseler için güçlü bir evlilik arzusu içinde olduğunu, evli insanlar için evlilik yaşamlarına renk getirecek bazı değişiklikler arzusu taşıdığını simgeler. Tek taş yüzük takmak bu konulardaki kişinin arzusunun gerçekleşeceğini ifade eder. Bu tür rüyalarda yüzük taşının büyüklüğü ve parlaklığı rüyanın anlamını etkiler ki rüyanızdaki yüzü göz kamaştırıcı derecede parlak, bu da dileğinin çok yakında olacağına alamettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir