Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Cami Açılışı Görmek

Rüyada cami açılışı görmek neye işarettir?

Merhaba. Ben birkaç gün önce bir rüya gördüm. Çok yüksek bir tepeye ( bu bizim evin yakınında bir yermiş), yolları yığılmış topraklarla dolu bir tepeye, diyanet bir cami yaptırmış onun açılışı varmış. ona katılıyordum.

Daha sonra orada içeriye girip çıkıyorum. bu camının kapısının önünde de bizim küs olduğumuz komşumuzla annem bir konuşma yapıyorlar. Yine inatlaşıyorlar idi ama o kus olduğumuz kadın anneme “senin dediğin doğru” (ama tavırlı bir şekilde) diyor. Daha sonra o komşumuz evlerinin kiralık olduğunu söylüyor, 150 milyon (eski paraya göre) liraya kiraya vereceklerini söylüyor. rüyamı yorumladığınız için şimdiden teşekkürler.

Rüyada cami açılışı görmek neye yorulur?

Rüyanızın ana unsurları cami görmek ve komşu ile konuşmaktır.

Rüyada cami görmek selamete çıkacağınıza işaret eder. Cami içine girmek, girdiğini görmek, Emniyet, güvenlikte olacaksınız demektir. Rüyada bir caminin açılışını görmek ve bu açılışa katılmak gerçek hayatınızda kendini emniyette hissedeceğin, korku ve endişelerinden kurtulacağın kimi hayırlı gelişmeler olacağına işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada cami görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada komşuyla konuşmak, Rüyada komşu ile konuştuğunu görmek etrafınızdaki insanların dedikodunuzu yaptığını gösterir. İnsanlarla tartışma yaşayacağınız bir dönem olarak yorumlanır.

“Rüyada Cami Açılışı Görmek” için 2 yanıt

Yüksek bir dağ, beş altı tane ev var, evler çok güzel, bir tane cami var, şekli mescidi aksaya benziyordu ama bu bembeyazdı, karlar vardı, bahar ayı gibi yarısı erimiş, eriyen yerler yemyeşil “Allahım burada yaşamayı nasip et” diye dua ediyordum.

Rukiye merhaba, görmüş olduğun rüyada geçen tüm olaylar ve unsurlar hep olumlu ve hayırlı şeylere işaret etmektedir. Özellikle Mescidi Aksaya benzeyen cami her türlü korku, kaygı, tasa ve tehlikeden uzak ve güvenlik içinde olmaya delalet ederken, kış mevsiminde gördüğün kar ise işlerin yoluna girmesine delalettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir