Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Cami Hırsızı Görmek

Rüyada camide hırsız görmek nedir?

Rüyamda önce camideyim sanırım etraf yeşil su akıyor çeşmelerden ve ben birinin önünde siyah ayakkabımı degiştirip beyaz ayakkabımı giyiyorum. Sonra 3 hırsız benı tehdıt edıyor benden paramı ıstıyor sanırım parayı verıyorum ancak sonra ayakabının bırını atıyorum uzak bir sekılde etrafımı sarıyorlar kufur ettıgımı hatırlamıyorum ancak belkı de sonra oradan beyaz sakallı birini, bir amca görüyorum yardım istiyorum ancak sanırım kimse yardım etmiyor sonra uyanıyorum lütfen rüyamı yorumlar mısınız.

bu arada kendimi anlatayım yardım eder belki size ben su anda bir firmada mudur olarak calısıyorum nisanlıyım ancak ekonomık yapım bitmiş durumda çok fazla borcum var ve ne yapacagımı bılmez bir haldeyım çok sukur ıyı para kazanıyorum ancak su anda toparlayamıyorum. teşekkür ederim.

Rüyada camide hırsız görmek yorumu

Rüyanız, bir ruhsal değişim geçirdiğinizi, bilincinizde olumlu yönde önemli bir iyileşme sürecinde olduğunuzu gösteriyor.

Cami olmanız, akan yeşil su ve siyah ayakkabıları çıkarıp beyaz ayakkabı giymeniz, üzerinizdeki negatif enerjisi, negatif düşüncelerini atmanızı, kötülüklerden arınmanızı simgelemektedir.

Ancak sizin bu iyi yöndeki değişiminiz kimi insanların hoşuna gitmiyor. bunlar büyük ihtimalle sizden çıkarı olan insanlar. Bu insanlar sizi engellemek için uğraşmakta. Bunlarla mücadele etmek için bir desteğe gereksinim duyacaksınız. Dışarıdan destek bulamayacaksınız ve kendi iradeniz, kendi gücünüzle tüm sorunlarınızı çözeceksiniz.

“Rüyada Cami Hırsızı Görmek” için bir yanıt

merhaba rüyamda camideyim tanımadığım biri caminin içindeyken cep telefonumu çalıp onun yerine eski bir cep telefonu bırakıyor yanımda ben yaptığını fark ediyorum yanımdaki tanımadığım bir adamda fark ediyor telefonu hırsızdan çalıp tekrar bana veriyor eski telefonu tekrar hırsızın cebine koyuyor. yorumlarınız için şimdiden sağolun iyi çalışmalar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir