Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Camide Çocuk Görmek

Rüyada camide çocuk görmek neye çıkar?

Rüya detayı: camideyim namaza durmuşum, namaz esnasında birden bir çocuk beliriyor. Namaz esnasındayken beni rahatsız etmeye başlıyor, biraz sabrediyorum ama rahatsız etmeye devam edince namazdan kalkıp çocuga “neden yapıyorsun” diye soruyorum, çocuk dışarı çıkıyor ben caminin kapısında çocuga bakıyorum. Yanında 3 ila 4 kişi daha var, kapıyı hafif açıyorum, çocuga bagırmaya başlıyorum,

Caminin kapısı çok güzel işlemeli bir kapı büyükçe kale kapıları gibi ama işlemeli ve çok güzel, çocuk bana “uyuşuk duruyorsun ondan böyle yaptım” diyor. Daha sonra güzel bir caddeye geçiyorum, yine aynı çocugu görüyorum, bu sefer onunla konuşuyorum. ne konuştugumu anımsayamadım epey konuşuyorum bir pencere beliriyor pencerenin korkulukları var yine aynı çocuga bu sefer pencereden bakıyorum yorumlarsanız sevinirim.

Not. çocuk çok belirgindi 8 ila 9 yaşlarında seside hala kulaklarımda sanki çocuk sağlıklı ve güzel bir erkek çocuguydu teşekkürler. 03 Aralık 2009, 00:41

Rüyada camide çocuk görmek neye yorumlanır?

Rüyada cami görmek en hayırlı rüyalardandır, camide namaz kılmak ise dahada hayırlıdır. Rüyada cami görmek, Selamete çıkacağınıza işaret eder. Camide namaz kılmak, Hayırlı bir işlemek sevap kazanmaya işarettir. Ancak namazı yarım bırakmak iyi değildir.

Rüyanız aceleciliğiniz, sabırsızlığınız nedeniyle çok hata yaptığınızı ifade ediyor. Gürülte yapan çocuğa biraz daha sabredip namazınızı tamamlayabilirdiniz. Çocuğun “uyuşuk duruyorsun ondan böyle yaptım” demesi gizli bir mesaj içermekte ve sizin sabırsızlığınızı işaret etmektedir.

“Rüyada Camide Çocuk Görmek” için 2 yanıt

ben 3 veya 4 arkadaşımın ruyasındaymışım ikisinde beni kötü, bırınde de onun camının önünden geçmişim ve uzun uzun bakmışım ayrıntıları var tabi ama benim anlamadığım nıye ben arkadaşlarımın rüyasındayım ve bu olay 1 ay içerisinde gelişti. Sebebini açıklarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba ben Hasan, 17 yasindayim. Ruyamda cami girisinde ayakkabimi cikartirken 12 yaslarindaki bir kizin beni gorup sevinc icinde beni yanagimdan optugunu gordum, bu ruya neye yorumlanir tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir