Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Camide Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada camide kavga etmek nedir?

Merhaba, maalesef yine kapınızı çalar olduk. En son yazmış olduğum rüyam için çok güzel bir yorum yapmıştınız ve de bunu 24 saat gibi çok kısa bir sürede cevaplayarak. Bunu bir ayrıcalık olarak görüp sizlere teşekkürlerimi borç bilirim. Aradan geçen zaman diliminde yine pek çok rüya gördüm; ama hepsinin de yorumlarını yapmak mümkün olmuştu. Yine müsaadenizle sizinle bir rüyamı paylaşmak istiyorum. Üç gündür sizleri meşgul etmemek için uğraştım fakat sonuç olarak yazmak hasıl oldu.

Gözlerimi bir mescit veya bir cami diyeceğimiz bir mekanda açtım. Bu mekan 100-150m2 büyüklüğünde bir köy veya bir kasaba camisi. Büyük şehir veya metropol değil. İçeride yine namazı bekleyen ama genellikle gençlerden oluşan bir topluluk var. Namaz henüz başlamadığı için topluluk kah tevekkül ile oturuyor, kah 2’li-3’lü gruplar halinde ayakta sohbet ediyorlar. Bendeniz ön sıralara yakın oturuyorum ve hocanın teşrif etmesini ve bir an önce namaza geçmemizi bekliyorum. Hocanın içerideki bir oda da 3-4 kişi ile olduğunu ve oradan iyi elektrik almadığımı çok net anımsıyorum. Orada bulunan iki zat aralarında atışma şeklinde konuşuyorlar. Şimdi hatırlamadığım bir konu ve bu zatların biri birinci sırada, diğeri ise üçüncü sıra da ve benim bir sıra önümde oturuyorlar. Sanki üçüncü sıra da oturan zat gayri ciddi bir konuşma ile şakalaşıyor.

Ben de gayri ihtiyari bir latife yaptım; bunu da niye yaptığımı hiç bilmiyorum. Çok samimi ve kesinlikle kötü olmayan bir söz sarf ettim. Hani sözle yapılan o gayri ciddi konuşmalara bir ek de ben yapıyım dercesine. Sonradan namazı beklerken o üçüncü sıradaki şahış beni yanına çağırdı ve elini omuzuma attı. Haksız yere niye konuşmalarına katıldım diye elini yumruk yapıp ağızımın içine vurmaya çalıştı. Ben elini ya da bileğini bloke ettim ki vuramasın. Bu şahış bu isteğini yaparken “Ben kim oluyormuşum ki böyle konuşabilirim diye dişlerimi dökecekmiş” derken cami gibi gerçekten güzel bir figürü görmenin güzelliği ile başlayan rüya canımın sıkısı ile sonlandı. Şahıs bana vuramadı, çünkü uyanmış ve de rüyadan çıkmıştım. Hoca için iyi şeyler hissetmedim; çünkü o oda sanki bir cezalandırma veya bir azarlamanın yapıldığı yer gibiydi. Anlayışınız için ve de ümit ediyoum ki yapacağınız yorum için şimdiden teşekkürler. Kolay gelsin.

Rüyada camide kavga ettiğini görmek yorumu

Merhaba, gördüğünüz rüya çok önemli bir rüya olup, gerçek hayatta yanlış anlaşılmak ya da yanlış kişilerle bir araya gelmek konularında çok dikkatli olmanızı hatırlatan bir rüyadır.

Rüyada olayın dinimizce en kutsal yerlerden biri olan camide geçmesi, Allah’ın evinde üstelik haksız ve gereksiz yere yumruk atmayı düşünen birinin görülmesi bu konunun önemi pekiştirmektedir.

“Rüyada Camide Kavga Ettiğini Görmek” için 4 yanıt

8 aydır bir erkekten hoşlanıyorum. İlk başlarda beni istemiyordu fakat şimdi daha sıcak baktığını ama konuşmaya cesaretinin olmadığını düşünüyorum. Rüyamda bir erkekle kavga ediyordum ama suratını görmedim daha doğrusu hatırlamıyorum. Sonra birden kavga ettiğim erkeğin elini tutup yere çöktüm. Birbirimize sarılarak ağlamaya başladık. Sarılırken o benim boynumu öpüyordu bende onun boynunu öpüyordum. Yapma artık dediğimi hatırlıyorum ağlayarak. 16, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada kavga ettiğini görmek iç dünyanızda çatışmalar, hesaplaşmalar yaşadığınızı ifade eder.Daha sonra kavga ettiğin erkeğin elini tutman, sarılmanız, ağlamanız bu iç çatışmaları bir erkek nedeniyle yaşadığınızı göstermekte ancak daha sonra huzura kavuşup, rahata ereceğinizi ifade etmektedir.

Merhaba bende rüyamda cuma namazına gidiyorum ama yeni başladığım işimi bırakarak gidiyorum.Rahmetli babaannemle birlikte benim abdestim yok babaannem bişey olmaz sonra alırsın diyor bende içimden hoşlandığım çocuk var burda onun için dua ederim diyorum. Sonra namaz kılmaya başladık ama kadınlar hep konuşuyor duyamıyorum onları uyarıyorum onlar biraz sustuktan sonra tekrar konuşmaya başlıyorlar bu sefer babaannem uyarıyor ve kadınlar babaanneme vurmaya başlıyorlar bende babaannem yaşlı ve hasta kadınlar çok kilolu oldukları için babaannemin önüne geçiyorum rica etsem bunu da yorumlayabilirmisiniz.

mrb benim rüyam camiye gidip abdest alıp namaz kılmak istiyorum ama cünüp olduğumuda biliyorum cami avlusunda abdest alırken suyu ağzıma verdiğimde çok acı bir tat geliyor ağzıma abdest alırken abdestim kavga sonucunda yarım kalıyor kavga ettiğim kişilere abdesttimi alayım izin verin diyorum ama olmuyor abdestim yarım kalıyorum rüyamda abdest almamım sebebi ise bir kız görüyorum onların gözüne iyi görünmek için ve kızla evlenmek için ne olursunuz bana yardımcı olun lütfen acele edermisiniz rüyam için ilk defa bu sayfada paylaşıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir