Rüyada Camide Kuran Okumak

Rüyada camide Kuran okumak neye alamettir?

Rüyada camide Kuran okumakMerhaba, ben dün gece rüyamda babamın doğdugu köye gidiyorum, orada senelerdir [20 sene] karsilasmadigim bir arkadasimla karsilasiyorum, daha sonra bir camiye giriyorum, namaz kilip kilmadigimi hatirlamiyorum, hatirladigim kurani okuduktan sonra hürmetle öpüp sonra yerine koyuyorum, siyah takim elbise giyiyorum, ceketimi alip camiden ayriliyorum, camide benden baska kuran okuyan kisilerde vardi, bu arada camiye gireken abdest alip almadigimida hatirlamiyorum. Yorumlariniz icin tesekkür ederim, yorumunuzu sabirsizlikla bekliyorum. Daha aklima bir sey gelmiyor .

Takma isim : filinta
Yaşınız : 41
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : su anki ruh halim iyi elhamdulillah
Anahtar kelime : köye gitmek, camiye girmek, kuran okumak

Rüyada camide Kuran okumak neye yorulur?

Köye gitmek, köye gittiğini görmek, yoğun çalıştığınızı ve çok yorulduğunuzu, biraz dinlenmeniz gerektiğine yorumlanır. Bakınız rüyada köyünü görmek yorumu. Rüyada camiye gitmek, reel hayatınızda yaşadığınız korku endişe veya zor bir durumdan kurtulmanıza yarayacak hayırlı bir şey yaptığınızı ve bunun karşılığını yakında alacağınızı temsil eder. Arkadaşınızı görmeniz yapacağınız işte başarılı olunacağına işaret ederken camiye girmeniz ise Emniyet, güvenlikte olacaksınız demektir. Rüyada kuran okumak, kuranı kerimi okuduğunu görmek en hayırlı rüyalardan biridir, hasta ise şifa bulmaya, kederli ise üzüntüsünün geçeceğine, borçlu ise borcundan kurtulacağına, zorda ise feraha ereceğine işaret eder. Bakınız Rüyada Kuran-ı Kerim görmek sayfası.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

  1. hilal dedi ki:

    rüyamda kuranı kerim alıyordum. arkadaşım bana satıyordu ama benim param yoktu. arkadaşıma param yok diyememiştim bahane uydurmuştum “bunun yazıları eski ben okuyamam” diye, arkadaşımda “ben sana yenisini getirtirim” bana zorla satmak istemişti bu arkadaş cemaatte ablalık yapıyor

  2. Yusuf dedi ki:

    Ruyamda camiye gitmiştim cami hocam orda idi.benim elimde KURAN-I KERİM VARDI VE O AN OKUDUGUm ayet ise VE ADDELLEZINE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*