Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Camide Namaz Kılan Kadınlar Görmek

Rüyada Camide Namaz Kılan Kadınlar Görmek Neye Çıkar?

Merhaba yaş:38, cinsiyet:bayan, ruh hali: dengede, medeni hali:bekar, mesleği:öğretmen, hayra gelsin. Rüyada bir camiye giriyorum, girer girmez camide kadın topluluğu görüyorum, hem şaşırıyorum hem hoşuma gidiyor. Normalde kadınlar camide pek namaz kılmaz “ne güzel, burada kadınlar var” diyorum, bir kaç tane de erkek vardı camide.

Sonra o kadınlar ve birkaç erkekle caminin içinde duvara boydan boya halı asıyoruz. Halı kırmızı bordo renklerinde desenli bir halı, kalın sağlam yeni yolluk tipinde bir hali ama çok uzundu. Kalın raptiye türü şeylerle asıyoruz halıyı, ben de yardım ediyorum. Sol tarafımda kadınlar büyük bir özenle halıyla uğraşıyor ama sağ tarafımda bir erkek vardı, o halıyı asarken pek özenmiyor. O erkeğin asmaya çalıştığı taraf biraz katlandı, ben de o katlanan yeri elimde tuttum “niye böyle oldu burası” dedim adama bakıp ama adam “tamam artık oldu” dedi gitti, krem bir pantolonu vardı, ufak yapılı bir adam, devlet memuru imiş adam. Teşekkürler.

Rüyada Camide Namaz Kılan Kadınlar Görmek Tabiri

Şeyma merhaba, rüyada camiye gitmek, camiye girmek konularında detaylı bilgi rüyada cami görmek sayfasında ter almakta ve genel olarak hayırlara işaret etmektedir. Camide gördüğün kadınlar ise gerçek hayatında sen ve ailen hakkında bereket, helal kazanç, bolluk konusunda hayırlı gelişmeler olacağına işaret etmektedir bakınız rüyada kadın görmek sayfası.

Rüyada halı görmek yaşamın acı gerçeklerine karşı kendinizi koruma yolunuzu ifade eder. Halı lüks, konfor ve zenginliği ifade etmektedir. Halı sermek veya rüyada halı astığını görmek rüya sahibinin hayatını daha konforlu hale getirmek istediğini işaret eder. Camide halı asmanız ise bunları hayırlı bir şekilde yapacağınıza işaret eder. Ancak rüyada özensiz halı seren erkek memur ise aslında gerçek hayatta kendini kontrol altında hissettiğini ve bu durumun seni rahatsız ettiğini ya da performansını kötü etkilediğini anlatmaktadır, bakınız rüyada memur görmek sayfası

“Rüyada Camide Namaz Kılan Kadınlar Görmek” için 2 yanıt

Rüyada güzel cami görmek
Rüyamda eşimle beraber yürürken bir cami görüyorum ve ona bu camiyi çok sevdiğimi söylüyorum “çok güzel bir cami” diyorum. Sonra o takkesini çıkarıp namaz kılmak için camiye giriyor, insanlar var, ben de kadın girişini arayıp giriyorum. Namaz kıldığım kısmı hatırlamıyorum ama caminin içinde oturup eski bir arkadaşımla ders çalıştığımı görüyorum. Sonra çok uzun zaman geçtiği ve eşimin beni bekleyeceği aklıma geliyor camdan bakıyorum eşim ve kız kardeşimin beni beklediğini görüyorum .

Merhaba benim de yorumlamanızı istediğim bir rüyam var. Rüyamda cami avlusuna giriyorum kadınlar sanki cuma namazı kılıyor gibi namaz kılıyorlar hoparlörden de hocanın sesi geliyor kadınların arasında annem de var. Yerde bebekler var namaz kılan kadınlar çocuklarını yan yana seccadenin üstüne çizmişler yaklaşık 4-5 adet bebek yatıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir