Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Camide Namaz Kıldığını Görmek

Rüyada camide namaz kılmak nedir?

Merhaba, ben sitenize üyeyim üye adım samettek. Bir rüyamı anlatacağım tabir ederseniz sevinirim. Rüyada bir caminin içindeydim ve namaz kılıyordum, benim haricimde 10 15 kişi daha vardı. Namazda selam verdim, arkaya baktım ki sevdiğim kız var. O annesi ve babası ile birlikte caminin kapısından içeri girdi. Annesi ve babasına “ben namaz kılacağım” dedi.

Normalde başı açık ama rüyada örtülüydü Ve benim arkamda namaza durdu. Yüzüne bakıyordum, hafif gülümsüyor ve arada gözlerime bakıp gözlerini kaçırıyordu. Bu olay o namazdayken gerçekleşiyordu. Bende onun önünde namaza başladım ve daha sonra rüya bitti. Tabir ederseniz sevinirim. İyi günler diliyorum.

Rüyada camide namaz kıldığını tabiri

Samet merhaba,

Rüyanız, manevi yönden olgunluğa erme konusunda önemli bir aşama içinde olduğunuzu ve dünya yaşamı ile ahiret hayatı arasında güzel bir denge sağladığınızı ve isteklerinizin gerçekleşeceği bir döneme girdiğinizi simgelemektedir.

Rüyanın unsurları: namaz kılmak, sevdiğini camide, sevdiği kızı, sevdiğini başı örtülü. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Camide Namaz Kıldığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada camide namaz kılmak
Rüyamda büyük bir cami içinde yanımda vali ile namaz kılmaya hazırlanıyoruz. Caminin üst katındayız, sağımızda kadınlarda var ve onlarda bizimle namaz kılmaya hazırlanıyorlar ve daha sonra hutbeye bir genç ve bir orta yaşta bayan çıkıyor. Cevaplarsanız sevinirim.

Rüyada namaz kılmak için camiye girmek
Rüyamda önceki kılmadığım namazlarımı kılmak için camiye giriyorum, namazımı aceleyle kılıyorum, çoğu sureleri de aceleden okumayı unutuyordum, sonra keşke okusaydım, yanlış kıldım desem de tekrardan kılmadım, cemaatle birazdan namaz başlayacakmış o yüzden hemen hızla namazları kılıp geçiyordum, yanlışta olsa tam sabah namazı vaktindeydi bu rüyayı gördüğüm ve hemen uyandım o saatte. Bunlar neye yorulur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir