Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Camide Öldüğünü Görmek

Rüyada camide öldüğünü görmek nedir?

Bir gün rüyamda 1. murat camiinde deprem olduğunu gördüm. caminin 2. katında merdivenleri çıktım aşağıda müezzinlerden biri namazında ettehiyatuya oturmuştu. kelime- i şehadet getirdim. sonra başıma bir lamba düştü. öldüm. Öldükten sonra evimizin arka bahçesinde sırtımda bir çift beyaz kanat olduğu halde yükseldiğimi gördüm. sonra başımı yukarı kaldırdığımda beyaz bir bulut gördüm. yükseldikçe evin çatısının üzerinde bir güneş gördüm. öğle vaktiydi. sonra etrafımda elma ve çam ağaçları gördüm. ailemden annem kardeşim ve yeğenimin bana bakıp güldüğünü görmüştüm. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüya konusu: 1. murat camisi, beyaz kanat, çam ağaçları, deprem, elma ağacı, ettehiyatu, güneş, müezzinler. 18 Ocak 2010, 23:34

Rüyada camide ölmek tabiri

Rüyanız ender görülen, kıymetli bir rüyadır. Rüyanız size sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür işaret etmektedir.

“Rüyada Camide Öldüğünü Görmek” için 2 yanıt

Rüyada bir yakınının öldüğünü görmek neye işarettir
Bir yakınım rüyasında benim öldüğümü görmüş, fakat kimse ağlamamış. Annem bile ağlamamış. Bir tek o yakınım ağlıyormuş sürekli, bu ne anlama geliyor acaba. Rüyada bir yakınının öldüğünü görmek neye yorulur?

Yakınınızın rüyası, sizin gerçek yaşamınızdaki bazı endişelerinizden sıyrılıp yeni başlangıca sahip olacağınızı, yeni bir şeylere başlayacağınızı simgelemektedir. Rüyada öldüğünü görmek genellikle yeni başlangıca işarettir, annenizin dahi ölümünüze ağlamaması, yeni başlangıcın güzel olacağını, annenizin de sevineceğini işaret etmektedir. Aksi halde bir annenin çocuğunun ölümüne ağlamaması düşünülebilir mi? Bakınız ağlamak rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir