Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Camide Uyuyan Cemaat Görmek

Rüyada camide uyuyan topluluk görmek ne demek?

Günaydın, rüyalarımı yorumlar mısınız? Rüyamda namaz kılmak için camiye gidiyorum, caminin kapısı kapalı kapıyı açıyorum ve tüm cemaatin uyuduğunu görüyorum. İmam minberde, cemaatin hepsi caminin sağ kısmında uyuyor. Hemen kapıyı kapatıyorum.”Burada uyudukları için benden erken geliyorlar” diye düşünüyorum.

Başka bir camiye Cuma namazı kılmak için gidiyorum, girerken içeride namaz kılan birisini görüyorum, “geç kaldım” diye düşünüp hızlıca içeri giriyorum. Ama içeride kimse namaz kılmıyor. Hafif yüksekliği olan bir yerde (sofa gibi) kadın, çocuk ve yaşlılar var oturuyorlar. Biraz uzun oldu galiba. Yorumlarsanız çok sevinirim, Teşekkürler. Gönderen Ahmet.

Rüyada camide uyuyan cemaat görmek yorumu

Ahmet Merhaba,

Rüyanı açıklamakta oldukça zorlandım. Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızın manevi yönü ile ilgili bir belirsiz sorunu işaret etmektedir.

Rüyada cami görmek , Selamete çıkacağınıza işaret eder. Cami içine girmek, camiye girdiğini görmek, Emniyet, güvenlikte olacaksınız demektir.

Rüyada namaz görmek , namaz kılmak namaz kıldığını görmek, insanın manevi yönüyle ilgili olumlu, güzel mesajlar verir. Rüyada cuma namazı kılmak , cuma namazı kıldığını görmek Hayatınızda her şeyin olumlu geçtiği, aydınlık, pozitif bir dönem yaşadığınızı ve üzerinizdeki olumlu enerjiyi çevrenize, sevdiklerinize yansıtmanız gerektiğini ifade eder.

Bana göre gördüğünüz rüya, yaşamınızda her şeyin olumlu gittiği, aydınlık, pozitif bir dönem yaşadığınızı ve üzerinizdeki olumlu enerjiyi çevrenize, sevdiklerinize yansıtmak istediğinizi ancak çevreniz bir nedenle bu güzellikleri görmek istemediklerini işaret edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Camide Uyuyan Cemaat Görmek” için 5 yanıt

Babamın namazda uyudugunu gördüm, dedemlerin evinde bir kuyu ve kuyunun ici karanlik su, halam onun icine girip temizlenmeye calisiyordu ama su pis ve kayniyordu ve diger halamin bahcedeki butun cicekleri solmus kurumustu ben su vermeye giderken o da geliyordu ama duzelmiyordu

Rüyada cemaatten insanlar görmek neye delalet eder
Rüyamda bir camideydik, koridorlari cok fazlaydi. Birden bazi cemaatten insanlar bir yere dogru kosmaya basladilar, koseden gavs hz. Geliyordu. Onun oldugu tarafta cocuklar vardi. Birden korumalar bizi disari almaya basladi. Beni buyuk bir huzun kaplamisti. Bu ruyanin sizce tabiri nedir. Simdiden Allah razi olsun.
Kimden: Kerem
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Normal, şuan stresli gibi
Anahtar kelimeler: Gavs hz. Şeyh

Kerem selam,
Gördüğün rüya genelde hayırlı şeylere işaret ederken aynı zamanda zihnini bazı konulara fazla taktığını, hayal kırıklığı yaşama ihtimalin olan bazı durumlara karşı dikkatli olman gerektiğini işaret etmektedir.

Ruyamda bir cuma namazindayiz, okul gunleride karisik ama arkada caminin icinde bir sey yiyip iciyoruz, sonra namaza duruyoruz. Ben biraz gecikiyorum hoca rukuye eğilior hepsini bitiriorum o arada ilk rekattayiz ruku ye eğiliyoruz ama hoca Allahu ekber demiyor ve hoca bir anda bana donup gözlerini buyutup bana bir terlik firlatiyor, korkunc bir ruyaydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir