Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Camiden Kaçmak

Rüyada camiden kaçtığını görmek neye çıkar?

Ben rüyamda bir okuldayım ve abim okula gelip beni alıyor ama benim gerçekte abim yok. Rüyamda annem babam başka insanlar ben tanımıyorum. sonra abim beni gerçek anne babama bırakıyor. Ben ailemle otele gidiyoruz daha sonra annem beni camiye, kuran kurşuna gönderiyor ama ben istemiyorum ve de abdestim yok o yüzden kaçıyorum. lütfen bu rüyayı yorumlar mısınız? 10. 05. 2012 / 20:17

Rüyada camiden kaçmak neye yorulur?

Merhaba,

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda kimi iç sorunlar yaşadığınızı, manevi huzuru bulamadığınızı, arayışlar içinde olduğunuzu simgelemektedir.

Rüyada cami görmek, En hayırlı rüyalar arasındadır, görene huzur verir ve selamete çıkacağınıza işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada cami görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada kuran kursuna gitmek, kuran kurşuna gittiğini, kuran öğrendiğini görmek Gerçek yaşamınızda açlığını, eksikliğini hissettiğiniz manevi tatmin, iç huzuru konularında kendinizi geliştirmeniz, ilahi huzura kavuşmak için inanç ve ibadetlerinizi gözden geçirmeniz gerektiğini simgeler.

“Rüyada Camiden Kaçmak” için bir yanıt

Rüyada evden kaçmak istemek
Ben rüyamda evden bir yere kaçmak istiyordum fakat bu evden tamamen kaçmak mı? veya kısa süreliğine kaçmak mı? bilmiyorum, rüyamda kaçarken kız kardeşim beni görüyor ama kimseye söylemiyordu, sizce bu neye işarettir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir