Rüyada Caminin Çeşmesini Görmek

Rüyada caminin çeşmesini görmek neye çıkar?

Merhaba, herkese öncelikle okuduğunuz için teşekkürler. Rüyamda mahallemizdeki caminin çeşmesini gördüm, bu çeşme birden okulumda belirdi, su sürekli gür akıyordu, herkes dilek dilemeye başladı, önce şaşırdım ama bende dilemeye başladım. İlk olarak kuş diledim, benim kuşum gelerek beni ısırdı sonra kayboldu, sonra para diledim ama para gelmedi, uğraştım gelmiyordu, rüyamın tabirini açıklarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler. Sena Naz.

Rüyada caminin çeşmesini görmek yorumu

Sena merhaba, bu güzel rüyayı bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyanızın ana unsurları cami, çeşme, su, dilek dilemek ve kuş olup hepside olumlu, güzel gelişmeleri haber veren anlamlar taşımaktadır.

Rüyada cami görmek selamete çıkacağınıza işaret eder. Rüyada çeşme görmek iyiye yorumlanır, hayırlı gelişmeleri işaret eder. Rüyada su görmek sizin bilinçaltı ve ruhsal durumunuzu ifade eder. Temiz su maneviyat, bilgi, tedavi ve bereket sembolüdür. Rüyada dilek dilemek, dilek dilediğini görmek yaşamınızda iyi yönde değişiklikler, ilerleme isteğiniz olduğunu ve bunlara kavuşmak için hayatınızda önemli bir değişiklik yapmaya hazır olduğunuzu simgeler. Rüyada kuş görmek genel olarak, zihinsel fonksiyonları, hayattaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerin kısıtlanmasını, sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder. Dilediğiniz paranın gelmemiş olması sizin inanç konusunda sağlam temellere sahip olduğunuzu göstermektedir.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

  1. Yeşil dedi ki:

    Arkadaşımla ikimiz eski köy çeşmeleri gibi bir çeşmenin başındayız. Şehrin göbeğinde. Su akıyor bolca temiz, benim elimde yemyeşil bir pantolon var onu yıkıyorum. Bir anda o çeşmeyi mezara benzetiyorum bir tuhaf oluyorum. O suyun coşkulu akışı beni tuhaf yapıyor. 27, Kadın, Bekar, Memur.

    • Admin dedi ki:

      Yeşil merhaba, gördüğünüz rüya uzun süredir sonucunu merak ettiğiniz bir şeyin cevabını alacağınızı ve bu hayırlı cevap sonucu kendinizi mutlu ve hafiflemiş, üzerindeki ağırlıktan kurtulmuş hissedeceğinizi temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*