Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Camiye Büyük Abdestini Yaptığını Görmek

Rüyada camiye büyük abdestini yapmak neye çıkar?

Selamunaleyküm. Ben rüyamda camide hocanın namazlığının hemen arkasındaki safta hocanın arkasına halının üzerine özür dileyerek söylüyorum küçük ve büyük abdestimi yaptım ve orada sanırım bir temizlik görevlisi gibi bir adam vardı o temizlemeye başladı orayı ve bende viledayı kovaya bandırıp elimi ıslatıp taharet alıyordum. İşimi bitirdikten sonra baktım ki o adam o pisliği oradan almış biraz kırıntıları var halının üzerinde, bende ona 2 tane peçete verdim, temizleyelim diye orayı.

Cemaatten 3 – 4 kişide var orada ve onlarda normal bir şeymiş gibi davranıyorlar. O esnada babamda geldi oraya ve oda temizlemeye çalıştı orayı. Bu rüyamın yorumunu bana açarsanız çok sevinirim. Böyle bir rüya görmek beni çok ürpertti ve üzüldüm ama inşallah hayıra delalet eder. Şimdiden çok teşekkür ederim. Gönderen Tufan. Rüyanın unsurları : cami, cami halısı, küçük abdest, büyük abdest, temizlik görevlisi, vileda, kova, taharet, pislik, peçete.

Rüyada camiye büyük abdestini yaptığını görmek neye yorulur?

Tufan Merhaba, rüyada cami görmek, Selamete çıkacağınıza işaret eder. Rüyada namaz kıldığını görmek dünya yaşamı ve ahiret hayatı için iyi şeyler yaptığınıza ve buna devam etmenize işarettir.

Rüyada küçük abdest yapmak yani işemek, işediğini görmek Kederden kurtulmaya, Seyahat etmeye, Hapisten kurtuluş, İyilik etmeye işarettir. Rüyada büyük çiş yapmak, büyük abdest yaptığını görmek hayatınızda istemediğiniz veya gereksiz yönleri ortadan kaldırmak anlamına gelir. Yeni bir başlangıç anında eski alışkanlıklardan kurtulmak için çareler, yollar aradığınızı gösterir.

Buraya kadar göreceğin gibi yukarıdaki tüm unsurlar hakkında inanılmaz güzel gelişmeleri işaret etmekte ANCAK bu eylemi camide yapmış olman anlamı zıtlaştırmakta. Sonuç olarak benim söyleyebileceğim, hayatında yolunda gitmeyen, yanlış yaptığın veya yanlış bildiğin bir şey ya da kimi şeyler var ve bu yüzden yukarıda yer alan güzellikleri elde edemiyorsun. Derhal hayatındaki bu yanlış şeyi bulup, tedbiri alman gerekmektedir. Rüyada büyük abdestini yapmak konusunda daha detaylı bilgi rüyada bok görmek rüya yorumu sayfasında yer almaktadır.

“Rüyada Camiye Büyük Abdestini Yaptığını Görmek” için bir yanıt

Sayin yorumcu: rüyamda bugün sabah uyuduğumda donuma büyük çişimi yaptım. Donumu yıkamak için baktığımda kanlı lekelerle karşılaştım. Nedir yorumunuz. Selamlar. Nazmiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir