Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Camiye Giden Birini Görmek

Rüyada camiye giden birini görmek neye çıkar?

Merhabalar, 22 yaşındayım, Fransa’da oturuyorum ve bekar bayanım. Dun gece ilginç bir rüya gordum, lutfen bana anlamini söyler misiniz ? Rüyamda bir evdeyim, bir akrabamin evinde sanirim, aksam vakti ve yatmaya gidiyoruz. Akrabam bana bir oda gösteriyor ve ben o odaya giriyorum, odada sevdigim kişi var, onunla birlikte aynı yataga giriyoruz, onun koynuna girip kendimi iyi hissediyorum. Fakat bir an, uyanip yataktan çıkıyorum kızmis gibiyim bir şeye ve o evdende cikiyorum. Her taraf kap karanlik, kimse yok, kendi kendime diyorum ki “benim basima bir şey gelecek, neden ciktim” diye ama donmuyorumda o eve.

Sonra biraz uzakta kırmızı dini kiyafetti giymis birini goruyorum (erkek biri), bana doğru yaklasiyor, o an ben çok korkuyorum ne yapacagimi bilmiyorum ama kacmiyorumda korkudan, o kişi yaklastikca bana tanıdık geliyor ve tam karşıma geldiginde o kişi benim bir arkadaşımın olduğunu goruyorum. O arkadaş gerçek hayata dinimize çok duskun bir erkektir, namazini kilmayi hiç unutmaz.

Rüyamda ona soruyorum “hayırdır nereye bu saatte”, bana diyor ki “camiye gidiyorum,  namaz kılmaya, saat geldi” diyor, bende diyorum ki “tamam bende o tarafa gidiyorum beraber gidelim”, “tamam” diyor. O an korkudan onun koluna giriyorum ama o elimi cekiyor, ben ise bir şey demiyorum. Neyse yuruyoruz karanlık bir yola doğru bir köpek cikiyor, vahşi bir kopek, saldiracak gibi havliyor, o an arkadaşım köpeğin karşısına gecip oda kudurmus gibi bagriyor tuhaf tuhaf sesler cikartiyor, köpek ise hemen susuyor. Arkadasimin bakışlari bir tuhafti. Sizce bu ne demek. Teşekkürler.

Rüyada camiye giden birini görmek neye yorulur?

Rüyada sevdiği birini görmek size huzur ve mutluluk verecek bir olayla karşılaşacağınıza işarettir. Sevdigin kişi ile birlikte yatağa girdiğin bölüm gerçek yaşamındaki aşk, şefkat ya da tanımlayamadığın özel beklentilerin hakkında ipucu vermektedir. Daha fazla sevilmek, daha yakın olmak gibi. Dini kıyafet giymiş kişi ile karşılaştığın kısım, hayatının maddi ve manevi yönü hakkında denge arayışında olduğunu gösterirken vahşice havlayan kopek çevrende düşmanca duygular taşıyan kimi arkadaşların olduğunu göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada cami görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Camiye Giden Birini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada camide kalabalık görmek
Merhaba,
Rüyamda bir camide gördüm kendimi, o kadar etrafımda insan kalabalığı vardı , üstleri başları takımlı falan güzel giyimli idiler. Bu ne demek?

Metin merhaba,
Rüyada cami görmek, En hayırlı rüyalar arasındadır, görene huzur verir ve selamete çıkacağınıza işaret eder. Cami içine girmek, camiye girdiğini görmek, Emniyet, güvenlikte olacaksınız demektir,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir