Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Camiye Girdiğini Görmek

Rüyada camiye girdiğini görmek neye delalet eder?

Selamlar, size geçenlerde gördüğüm rüyamı anlatıp yorumunu almak istiyorum. Rüyamı uzun süre önce gördüm ancak yine de yazmak istedim. Hakkımda bilgi vermek gerekirse ben 18 yaşında liseye giden öğrenci  bayanım. Rüyayı gördüğüm zaman öğrenciydim, şu anda liseden mezun oldum, üniversiteye hazırlanıyorum. Rüyamı görmüş olduğum zamanki ruh halimi tam olarak hatırlamıyorum.

Gördüğüm rüyada mayıs ayları olmasına rağmen kar yağıyordu ve en yakın arkadaşım ile bir camiye gidik, bu arkadaşım caminin içinde şarkı söylemeye başladı, öyle hatırlıyorum, “cami içindeyiz, yapma böyle, günahtır, ayıptır” diyordum, sonra çıktık, merdivenlerden inerken yaşlı bir adam gördüm, bize doğru yaklaştı yanımıza geldi, beyaz saçlı birisiydi, bizi durdurdu ve bana “al dercesine” bir kağıt uzattı, hiç konuşmadı.

Ben kağıdı almadım ama sadece bana uzatıyordu, arkadaşıma değil. Bana ısrarla almam gerektiğini söyledi. Her yer bembeyaz kar ile kaplıydı ve kar yağışı devam ediyordu. içimden “amca çekil git, almayacağım bu kağıdı” diyordum ama yaşlı adama hiç bir şey söylemiyordum, kağıdı almıyordum adam peşimizden geldi, yine uzattı, o kağıtta maun yazıyordu maun süresi yazılıydı.

Sanırım adamdan kurtulabilmek için en sonunda alıyordum  ama bu rüya beni çok etkilemişti ve maun süresini ezbere bilmiyorum. Bu neye işarettir acaba?

Rüyada camiye girdiğini görmek neye yorumlanır?

Zühal merhaba,

Rüyada kar yağdığını görmek hayırlıdır ve hayatın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verir, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işarettir. Ancak mevsimi dışında kar yağması iyi değildir, bunun tersi olumsuz anlam taşır. Mesajında yaşadığın bölgeyi yazmamışsın. Bilindiği gibi kimi bölgelerde ya da yüksek yerlerde Mayıs ayında da kar yağabilmektedir. Rüyada camiye girmek, camiye girdiğini görmek, Emniyet, güvenlikte olacaksınız demektir,

Camide şarkı söyleyen arkadaşınız, gerçek hayatınızda arkadaş seçiminde dikkatli olmanız, iyi kişilerle arkadaşlık yapmanız gerektiğini simgelemektedir.

Rüyada maun suresi yazılı kağıt ise yoksullara veya muhtaç olanlara yardım etmekten kaçınmamak gerektiğini, bunun ödülünü fazlasıyla göreceğini simgelemektedir.

“Rüyada Camiye Girdiğini Görmek” için 3 yanıt

Öncelikle teşekkür ederim yorumladığınız için. camide şarkı söyleyen arkadaşımdan uzaklaştım onun bana iyi gelmediğini anladığımda yollarımızı ayırdım. şimdi daha iyiyim.

Funda selam,
Cami içine girmek, girdiğini görmek, Emniyet, güvenlikte olacaksınız demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir