Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Camiye Gittiğini Görmek

Rüyada camiye gittiğini görmek neye çıkar?

Merhaba, bu rüyayı eşim görmüş. Kendisi pek sık rüya görmeyen biridir. Oldukça etkilenmiş rüyadan. Rüyasında eşim yanında ben ve tanımadığı bir adam yürüyerek Melikşah camii diye bir yere gidiyormuşuz. Epey uzun bir yol kat ettikten sonra nihayet bir dağın yamacında heybetli bir camiye varmışız. Yanımızda ki adam bizi orada başka biri ile tanıştırmış. Bizde adamın elini öpmüşüz.

Adam bizi içeri davet etmiş gidip oturmuşuz. Eşim caminin tavanında bir delikten girip çıkan arılar görmüş. Diğerlerine arıların bizi sokup sokmayacağını sormuş. Diğerleri arıların sadece bal yaptığını zararsız olduklarını,soksalar bile zarar vermeyeceklerini söylemişler. Biz beraberimizde ki adam ile beraber kalkmışız. Diğer adam bizi yolcu etmiş ama biz yürümeye başlayınca eşimi tekrar yanına çağırıp elini öptürmüş ve eşimin hatırlamadığı bir şeyler söylemiş. Bu esnada eşim uyanmış.

Daha önce böyle bir caminin adını duymamıştık. İnternetten araştırdık. Konya’da Selçuklular zamanında yapılmış bir cami olduğunu gördük. Daha ilginç olan ise eşimin rüyasında gördüğü caminin Nizamülmülk camii olması. Eşim resmi görünce ”işte bu camiydi benim gördüğüm camii” dedi. Bu camide İsfahanda imiş. Yorumlarsanız sevinirim. Saygılarımla.

Takma isim : ozgur
Yaşınız : 35
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : mutlu
Anahtar kelime : camiye gitmek,melikşah cami,arı

Rüyada camiye gittiğini görmek neye yorumlanır?

Özgür merhaba, eşinizin rüyası, gerçek hayatında alçak gönüllü olmak ve tevazuyu elden bırakmadığı sürece emniyet, güvenlikte olacağını işaret etmektedir.

Rüyada camiye gitmek, reel hayatınızda yaşadığınız korku endişe veya zor bir durumdan kurtulmanıza yarayacak hayırlı bir şey yaptığınızı ve bunun karşılığını yakında alacağınızı temsil eder. Bana göre Melikşah camisi simgeseldir, özel bir anlamı yoktur. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada cami görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Camiye Gittiğini Görmek” için 3 yanıt

Rüyada Ayasofya camisini ziyaret etmek
Oncelikle tesekurler!
Ruyamda fransiz bir arkadasimla ayasofya camisini ziyaret ettigimizi gordum, gozum bir yandan hz meryem ve hz isanin resimlerine kaymakta ve bir yandan Arapca Allah ismi ve Hz Muhammet isimlerine kaymaktaydi ve oradayken tarif edilmez bir hosnut vardi icimde. ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim simdiden tesekkurler tekrardan.

Ruyamda iki kiz kuzenim ile camiye gitmistim cami çok kalabalikti tıklım tıklımdı, gercek hayatta hacca gitmis bir akrabam bizi karşıladi, kiz kuzenlerimi bir yere oturttu, beni yanina alarak on saflara dogru goturdu, oradanda bir cenaze evine taziyeye gectik, babamda yanimizda idi, pastaneci bir arkadasim cenaze yerinde bize cenaze sahibi adina dondurma ikram etti, sonrada babamin baska bir arkadasi ile ayni masada kumar oynamaya basladim, İspir sigara ikram etti ve bunu almamizi istemedigini soyledi ben onu yeniyordum babam ve hacca giden akrabamiz da hep guluyordu. 19, Erkek, Bekar, Öğrenci

Ufuk selam,
Gördüğün rüya gerçek hayatında bazı şeylerin yolunda gitmediğini, yaşamının manevi yönünü oldukça ihmal ettiğini ve derhal maddi konular kadar manevi konulara da zaman ayırıp aksi gidişi durdurman gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir