Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Camız Görmek

Rüyada camız görmek neye delalet eder?

Rüyamda denizde camız gibi büyükbaş hayvanların mahsur kaldığını ve belediye başkanının tekneyle onları kurtardığını görüyorum. Bazende deniz kenarındaki falezler üstünde olan evimi (gerçek hayatta ara sıra gidip oturduğum böyle bir evim var) bembeyaz bir denizin içine aldığını görüyorum “ya burada benim ev vardı ne oldu diye” düşünüyordum.

Rüyada camız görmek yorumu

Hüseyin selam, rüyalarınızın ortak yanı gerçek hayatınızda güzel bir yaşam sürdürdüğünüzü ve bunları kaybetme kaygısı yaşadığınızı simgelemektedir.

rüyada camız görmekRüyada camız görmek rüya sahibini sürekli destekleyen, onun arkasında duran ve her zaman onun dostu olan kuvvetli bir adama rivayet edilir. Sizin camızların denizde mahsur kaldığını görmeniz aslında bir öz güven sorunu yaşadığınızı temsil etmektedir. Çünkü rüyada bir hayvanın mahsur kaldığını görmek rüyayı gören kişinin bir nedenden dolayı öz güven kaybı yaşadığını, hayatında özgürlük duygularında bazı olumsuz hisler taşıdığını, kaderci düşünmeyi bırakıp kendini güvende hissetmeyi sağlayacak şeyler yapmak gerektiğine işaret eder. Rüyada belediye başkanı görmek size rehberlik edecek daha yüksek bir kaynağa ihtiyaç duyduğunuzu gösterir. Belediye başkanının camızları kurtarması aslında sizin yaşadığınız güven kaybını atlatmak için güçlü birinin desteğini beklediğinizi anlatmaktadır.

Rüyada camız görmek hakkında diğer yorumlar

Camız terimi manda hayvanı için kullanılan eski bir terimdir, günümüzde daha çok manda ismi kullanılmaktadır.

Rüyada camız yani manda sütü görmek veya içmek duygusal yönden çökmüş olduğunuzu yani iyice içinden çıkılmaz bir hale geldiğinizi belirtir ve derdinizi, meramınızı nasıl dile getireceğini bilemez halde olduğunuzu simgeler. Manda sahibi olduğunu görmek büyük bir memuriyete veya işinde ilerlemeye ile tabir edilir. Manda boynuzu görmek devletten faydalanmayı işaret eder. Rüyada manda görmek terimi de aynı anlamı taşır. Rüyada malak yani manda yavrusu görmek rüyayı gören kişinin desteğine veya yakın ilgisine muhtaç bir yakını olduğunu ifade eder.

Rüyada bizon yani Amerikan mandası görmek yaşamınızda maddi zevklerden biraz fedakarlık yaparak muazzam bir servet sahibi olacağınızı simgeler. Rüyada bizon kesmek, bizon öldürmek inatçı ve güçlü ancak aptal düşmanlarınız olduğunu işaret eder.

Diğer rüyanızda evinizin denizin içinde kaybolması ise içinizden bir sesin elinizdeki sahip olduklarınıza iyi sahip çıkmanız gerektiğini söylediğini göstermekte, bundan endişe duyduğunuzu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir