Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çamur Görmek

Rüyada çamur görmek neye delalettir?

Rüyada çamur görmekRüyamda çamur dolmuş bir üzüm bağı gördüm. Benim baktığım bir üzüm bağı vardı, o bağdaki asmalardan bazılarının yaprakları dökülmüş ve aralarında beyaz üzümler var, üzüm salkımları sağlam değil yani taneleri dökülmüş. Ben o bağa giriyorum ama her yer çamur, ayakkabılarım çamur oluyor diye ben temizlemeye çalışıyorum ve sonra bir tane üzüm salkımı koparıp salkımdaki iyi tanelerini yemeye çalışıyorum.

Sonra bağdan çıkıyorum geriden baktığımda o bağın o durumda olduğuna üzülüyorum. Bu rüyanın anlamı ne demektir.

Rüyada çamur görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada çamur görmek rüyayı gören kişi için bir karışıklık veya onun peşini bırakmayan, yapışkan durum olduğunu ve bu durumun artık kişiyi iyiden iyiye rahatsız etmeye başladığını gösterir. Çamura batmak derin kaygılar ya da büyük bir hayal kırıklığı yaşandığını temsil eder. Çamura düşmek ya da çamura gömülmek gerçek hayatta bir panik halini de temsil edebilir. Çamurla oynadığını görmek kişinin kendi kendine yolunda giden işlerini bozduğunu ve bunun sıkıntısı yaşamaya devam ettiğini gösterir. Çamur banyosu yapmak kötüye gidişin sona ermesine, kişinin hayatında gerçekleşecek bazı güzel şeyler sonunda maddi ve manevi konularda rahata kavuşmaya, şifa bulmaya delalet eder.

Üzerine çamur sıçraması itibarınıza bir saldırı olduğunu simgeler. Çamur temizlemek, bir yerdeki yada üzerine sıçrayan çamuru temizlediğini görmek sizi zor durumda bırakan bir durum ya da itibarınızı tehlikeye atan bir olayın etkileri yok etmeye çalıştığınızı gösterir. Rüyanın sonunda çamur temizlenirse bunu başaracağınızı yok eğer bir miktar daha çamur kaldıysa bu etkinin biraz daha devam edeceğine rivayet edilir.

Çamurlu yol görmek rüya sahibinin bir takım iç temizlik ihtiyacını olduğunu gösterirken aynı zamanda içinde bu olumsuz duygu ve düşüncelerden bir an önce kurtulup huzur bulması gerektiğine yorulur. Çamurlu yolda araba kullandığını görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında kendi ayaklarının üzerinde durmak, kendi kararlarını kendini vermek konusunda çaba sarf ettiğini ancak karşısındaki sorunların büyüklüğü nedeniyle bunda kısmen başarılı olabildiğini temsil eder. Çamurda yürümek keder sembolüdür ve çamurlu yolda yürüdüğünü görmek insanın bir durum, sorun veya ilişki nedeniyle üzgün olduğunu ifade eder.

“Rüyada Çamur Görmek” için 4 yanıt

Annem ruyasinda ailecek piknikte oldugumuzu ve yanimizda berrak bir dere aktigini yanindada bir golet oldugunu gormus iki cocuk goletteymis ve bende golete gormek istemisim annem camurludur diye once izin vermemis sonra ellerimden tutup suya sokmus goletin suyu berrakmis beni goletten cikardiginda ayaklarimin camurlu oldugunu gormus tabiri nedir

Merhaba,
Rüyamda yakın bir arkadaşımın evindeki çamuru temizliyoruz. Fakat bitmek bilmiyor biz süpürdükçe devamı geliyordu sanki. Su ile çalışan bir süpürge kullanıyoruz bu arada, temizlemeye çalışırken. Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

Rüyanız reel yaşamınızda sizi sıkıntıya sokan bir durumu veya sorunu çözmek için uğraştığınızı ancak sorunun büyüklüğü yüzünden bunu henüz tamamlayamadığınızı, sıkıntının bir süre daha devam edeceğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir