Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Çamurlu Deniz Ve Tsunami Görmek

Rüyada çamurlu deniz ve tsunami görmek neye işarettir?

Rüyamda ablamların yazlığındayız. Ev denizden yüksek bir yerde. denize girmek için ben, abim ve küçük yeğenim aşağıya sahile iniyoruz. sonra deniz çok bozuk olduğu için ben eve geri dönüyorum. Evden eniştemle denize bakıyoruz.

Deniz çamurlu ve ufak hortumlar var. Sonra bu hortumlardan biri büyüyor büyüyor kocaman çukur oluşuyor. biz bunu görünce hemen bahçeye çıkıp bahçedekilere de kaçmalarını söylüyoruz ve yüksek yere doğru kaçıyoruz ama dalgalar peşimizi bırakmıyor. Bir ara arkaya bakıyorum. sadece evin çatısı görünüyor. biz sonra zirveye çıkıyoruz ve bize bir şey olmuyor. ancak ağabeyim ve yeğenimin sulara kapıldığını düşünüyoruz.

Rüyada çamurlu deniz ve tsunami görmek neye yorumlanır?

Rüyada çamurlu deniz ve tsunami görmekRüyanız yoğun bir duygusal fırtınalar yaşadığınız bir dönem geçirdiğinizi ifade ediyor. Ancak bunlar çok yakında düzelecek. Rüyada çamur görmek rüyayı gören kişi için bir karışıklık veya onun peşini bırakmayan, yapışkan durum olduğunu ve bu durumun artık kişiyi iyiden iyiye rahatsız etmeye başladığını gösterir. Rüyada tsunami görmek yüzeye kadar yükselen kimi bastırılmış duygular veya yogun bir duygusal dalgalanmalar yaşadığınız bir dönem geçirdiğinizi ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çamurlu Deniz Ve Tsunami Görmek” için 2 yanıt

Rüyada tsunamiden kaçtığını görmek
Bu rüyayı şimdi gördüm saat gece 3, kumsaldayız babam annem ve ben, sonra uzaktan denizin kabardığını görüyorum, tsunami oluyor, ben onu gördüğüm anda hiç tereddüt etmeden babamı kucağıma alıp koşmaya başlıyorum, fazla geçmeden yere düştüm, denizde dinmişti, geri koştum
annemi bulmak için, ablam geldi karşıma çok üzüntülü halde ve ben annemin nerede olduğunu sordum ve uyandım. Lütfen bir yorum alsam çok makbule geçer, çok tskler Bedo

Rüyamda denizin ortasında bir gemideyiz.Dalga köpüklü ve yükseliyor.Çay bardakları boş 3_4 tana cam tabak ve çatal var.birisi muz parçası atıyor ama çürük gemide annem. Teyzem. Dayım ve bir kaç kişi var.yağmur yapacağı söyleniyor.Sonra evdeyim arkadaşımı görüyorum asansörle a iş agıya iniyor sigara yakıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir