Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Çamurlu Suda Boğulmak

Rüyada çamurlu suda boğulmak neyi gösterir?

Ben rüyam da erkek arkadaşımın küvette, çamurlu suda boğulduğunu suyun taşıp evin her yerini sardığını gördüm, fakat çamurlu suyu lavabo deliklerini açarak boşalttım ve erkek arkadaşımı sarsarak geri hayata döndürdüm. Rüyada gördüğüm su çamurlu ve yosunlu idi, bu rüyayı kendime mi erkek arkadaşıma mı yorumlamalıyım ve nasıl yorumlamalıyım? şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

Rüyada çamurlu suda boğulmak neye yorulur?

Rüyalar görene göre yorumlanır ancak görülen şeyle, kişiler hakkında da fikir verebilir.

Rüyanız ne yazık ki iyi şeyler söylememektedir. Rüyada çamurlu su görmek, pis su iç dünyanızda çok kötü bir dönem geçirdiğinizi, hayatın güzelliklerini yaşayamadığınızı, etrafınızdaki negatif duygular ve olumsuz düşüncelerin sizi içine aldığını, berbat bir ruh haline sahip olduğunuzu simgelerken iç dünyanızı temizlemek için kendinize biraz zaman ayırın kotu duygulardan kendinizi arındırın ve iç huzuru bulun demektedir, kirli su, bulanık su ayni zamanda sizin düşünce ve hareketlerinizin anlaşılmaz ve karmakarışık olduğunu ifade eder. En önemlisi bu kötü dönem geçirmenize erkek arkadaşınızın sebep olduğunu söylemektedir, gördüğünüz rüya. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada su görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Çamurlu Suda Boğulmak” için 2 yanıt

Ablam beni rüyasında görmüş. eskiden yaşadığımız yerde şehrin ortasından bir dere hatta biraz daha büyüğü çay akıyordu evimiz çayın karşısındaymış. ben ablam ve kız arkadaşım derenin oraya gitmişiz. ben derenin kuru olduğunu karşıya geçebileceğimizi söylemişim ve ilerlemişim. kız arkadaşımda peşimden gelmeye başlamış. sonra ben biraz ilerleyince su başmış yer tarafımı ben yine ilerlemeye başlamışım. kız arkadaşımda peşimden gelmeye çalışmış ben derenin içinde kaybolmuşum kız arkadaşımı da ablam geri çekmiş. beni uzunca bir süre beklemişler ama dönmemişim sonra uyanmış. yorumlarsanız sevinirim.

Ben rüyamda gördüm ki ben, annem, kız kardeşim, yengem ve yengemin çocukları misafirlikten geliyorduk, hiç bir şey yokken birden havadan çamurlu su aktı, her taraf göl oldu ve ben içinde boğuldum, annem beni kurtarmak istedi, ancak kurtaramadı ve ben uyandım. Rüyamı cevaplarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir