Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Çamurlu Yol Görmek

Rüyada çamurlu yol görmek ne demek?

Merhaba, kolay gelsin, rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Rüyam şöyle. Çamurlu bir yolda yürüyorum. Ayaklarımda pembe pamuklu kumaştan ev terliği var, terlikler yeni. Yolda zar zor ilerlemeye çalışırken terliklerimin altı çamurlanıyor, sonra bir bayan görüyorum, “hava yağışlı fakat ben de bunları giydim inşallah fazla ıslanmaz ayaklarım” diyorum.

Yağmur yoktu fakat yerler ıslak çamurluydu. Sonra biraz engelli bir yol çıkıyor karşıma biraz yüksek, ben oradan aşağıya atlayarak o engelden kurtuluyorum. Sonra yemek masasında otururken birinin okuduğu şiirden etkilenerek ağlıyorum. Sağolun teşkkürler

Rüyada çamurlu yol görmek tabiri

Bu çok kıymetli rüyayı bize yazdığınız için teşekkür ederim. Yaşınız, mesleğini, medeni durum, ruh haliniz gibi bilgiler vermediğiniz için ancak genel açıklamalar yapabilirim. Peşin olarak söylebileceğim şey; rüyanızın tüm unsurları pozitif, güzel gelişmeleri göstermektedir ve hepsi birbiri ile uyumludur. Rüyada çamurlu yol görmek kimi iç temizlik gereksinimi olduğunu göstermektedir.

Rüyada terlik giymek , terlik giydiğini görmek Huzurlu bir yaşama veya evliliğe işarettir. Pembe terlik ise hayallerinizdeki yaşama kavuşmayı işaret etmektedir. Rüyada bir engeli aşmak amacına ulaşmak anlamına gelir. Rüyada yemek masası görmek Yakında hiç ummadığınız bir şekilde şansınız açılacak demektir.

“Rüyada Çamurlu Yol Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bir yerdeydim, çamurlu su göl gibi olmuş bende o sudan geçmeye korkuyordum, benim bir arkadaşımın kocası tabi akrabada oluyor geliyordu, bana yardım etmeye çalışıyordu ama ben çok korkuyordum, sudan su yılanı çıkacak diye elim ayağım titriyordu, sanki her an ayaklarımdan ısıracak gibi, o akrabamız bir an suda uzun bir ip ile bana saka yaptı su yılanı diye, neyse karsıya bir eve geçiyordum anemin yanına ama ben cok korkuyordum, hatta esim rüyada o bana yardım eden adamın karısının ismini sayıkladığımı söyledı. 23, Kadın, evli, ev hanımı.

Merve selam, çevrende yer alan bazı kişilerin hal ve davranışlarının seni rahatsız ettiğini ancak buna rağmen onlarla bir arada olmak zorunda olduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir