Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Can Bonomo’yu Görmek

Rüyada Can Bonomo’yu görmek ne demek?

Geçen gece rüyamda Can Bonomo’yu gördüm, yani bu çocuğu beğenmişliğim bile yoktu daha öncesinden ama rüyamda sevgiliydik, ben markette alışveriş yapıyordum, yanımda ali ata ve serkan keskin var, sonra liseliler geliyor, sataşıyor bize. Sonra can bonomo alıyor beni, evime götürüyor ama çok kızıyor bana “ne işin var tek başına” diye. Sonra gidiyor kendi evine, eşyalarını toplayıp geliyor bana. Evim dubleks rüyamda, ben üst katta balkondan bakıyorum, oda aşağıki odada ses kaydı yapıyor, evde arkadaşları falan var ama hepsi anlamadığım dillerde konuşuyorlar, koreli ve afrikalı adamlar, sonra siyahı bir koreli görüyorum, “cana mı baktın” diyorum, “evet” diyor.

Su borularından aşağı iniyorum, canın yanına götürüyorum, evin kalabalık olması sinirimi bozuyor, yukarı çıkıp yatağa uzanıyorum, can bonomo gelip elimi tutuyor “bak birazdan uyanıcaksın, bu bir rüya ama yolumuz en fazla 2 yıla kadar kesişecek ve biz bu anı gerçekten yaşıyacaz” diyor, “çok saçma” dedim, o da elimi öptü uyandım.

Ertesi gece rüyamda bir gece klubünde doğum günü partisinde gördüm, benim yakın bir arkadaşımın doğum günüymüş, kenan eceyi görüyorum, bana ne hediye aldığını gösteriyor, sonra bana soruyor, bende diyorum “daha önce ki doğum günü partilerinin fotolarını albüm yaptırdım, bak senin de fotoların var” diyorum, adamın kanı donuyor fotolara bakınca “bu nasıl olur falan” diyor.

Bende korkuyorum alıyorum albümü elinden “noldu” diyorum, “eğer albüme tekrar bakmama izin verirsen anlatıcam” diyor, meğersem albümde 2014 ve 2013 yani daha kutlanmamış olan doğum günlerinin fotoları varmış, adam ondan şoka girmiş, bana “sen kaç yılındasın” diye soruyor bende “2015 diyorum, “sen daha bu zamana ait değilsin 2 yıl sonra karşılaşmamız lazım bak seni üzmek istemiyorum ama şimdi gitmen lazım tamam mı 2 yıl sonra hayatımda ol ama sen çok iyi bir dostsun” diyor, bende “muhakkak olacağım hoşça kal” dedim ve uyandım.

Muhakkak bir taraflarım açık kalmıştır ama gerçekten şu 2 rüyadaki de 2 yıl olayı ve gördüğüm insanların bana o anın gerçek olmadığını söylemesi ve bir kaç o 2 rüyayı da aklımdan çıkaramamamda ki gerçekten dokunduğumu hissettim o insanlara, değişik duygulara sürüklendim, yaşım 24, ünlülere aşık olacak yaşı çoktan geçtim yani, bu 2 adamda dikkatimi çeken insanlar değildi, yorumlayabilirseniz sevinirim.

Rüyada Can Bonomo’yu görmek yorumu

Sevgili okurum, Bu muhteşem rüyayı gönderdiğin için gerçekten çok teşekkür ediyorum. Neden dersen bu rüyada saçma görünen olaylar çok derin manalar taşımaktadır ve uyurken bir yerinin açıkta kalması ile alakası yoktur.

Rüyanın birinci kısmında gördüğün Can Bonomo’lu bölüm senin ret ettiğin ünlülere gizli aşık olma, özenme, ilgi çekme, beğenilme arzularıyla ilgili ve yaşın her ne kadar 24 olsa da bilinç altının bir yerlerinde ilk gençlik hayalleri saklı ve bu kısım onların yüzeye çıkmasını ifade etmekte. Bakınız ve 10 önceye göre bunu yorumlayınız:

Rüyada ünlü görmek , ünlü biriyle karşılaşmak, ünlüyle konuşmak, ünlü birisi ile tanışmak, ünlü birini görmek Yakında kimi olaylar karşısında çok mutlu olup umutlanacağınız anlamını taşır, aynı zamanda çevreniz tarafından beğenilmek – takdir edilmek isteğinizi ifade eder.

Rüyanızın en ilgi çekici kısmı 2 yıl önceyi yaşamaktır. Bu iki açıdan incelenebilir:

* Rüyada iki sayısı Denge, çeşitlilik, ortaklık, işbirliği, ya da yüksek algılama ifadesidir.

* Rüyada gelecek zamanları, geleceği görmek sevinç, uyum ve huzur anlamına gelir. Bu rüya iyimser bir ruh hali içinde önemli başarılara imza atacağınız bir evreye girdiğini ifade eder.

Dikkat edeceğiniz gibi iki açıdan da ortak nokta uyum, işbirliği, başarı ve mutluluk görünmekte ve yüksek algılama gücünüzle mutluluğun yolunu kolayca bulacağınızı simgelemektedir.

“Rüyada Can Bonomo’yu Görmek” için bir yanıt

İyi günler size. Şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim. Ben 61 yaşındayım 38 senedir evliyim, psikoloğum, yeni bir eğitime, grup çalışmasına başlamak istiyorum. Programa koyacağım çok şey var, hepsi de çok önemli, karar veremiyorum,beklemedeyim. Gelelim rüyama: Can bonomo bir yer açmış, yemek yapıyor ve hemen ikram ediyor, sohbet ediyoruz çok keyifli, ben bir yere giderken ona rastlıyorum, daha doğrusu gideceğim yerin adresini unutuyorum, sormak için duruyorum hepsi bu. Uyanınca şaşkındım sadece, iyi günler size.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir