Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Can Çekiştiğini Görmek

Rüyada can çekiştiğini görmek neye çıkar?

2 tane rüya gördüm. İlk rüyamda can çekişiyordum ve ciğerlerim sıkışıyordu. Öleceğimi anlıyordum “ölmek istemiyorum” diyerek ağlıyordum. Hayallerimi düşünüyordum, ölmek nasıl istedim iyi mi oldu şimdi diye pişman oluyordum, sonra can çekişerek ölüyordum.

Diğer rüyamda ise babam yanımdaydı. (Babamla aylardır görüşmüyorum. Tabiri caizse bebekler gibi küstük. İkimizde birbirimizi affetmiyoruz.) Babamla beraber göz doktoruna gidiyorduk. Muayene koltuğuna oturdum. Gözlük numarası için camları değiştiriyordu doktor. (Doktor yaşlı kel ve beyaz saçlıydı. Ayrıca gerçekte de gözlerim bozuk.) Sonra göz numaramın büyüdüğünü fark ettik. Hatta tam olarak rakamı 2.01 idi ama gerçekte öyle bir gözlük numarası yok. Doktor ekrandaki yazıları okumamı istedi. Sonra okula gidiyordum, okulda bir bilgi yarışması vardı bende katılmışım. Kopya çeke çeke birinci oluyorduk, Daha sonra da arkadaşlarımın yanına gidiyordum orada da elimde para vardı ve para yanıyordu. Ya ben ya da arkadaşım parayı yakıyorduk ama umursamıyorduk yanmasını. Olaylara bakınca çok bağımsızlar ama aralarda bir sürü olaylar oluyordu ve hatırladıklarım bunlar. 15/Bekar/Öğrenci/ İlk rüyada korkmuştum. 2. rüyamda biraz daha rahatlamış ama endişeliydim.

Rüyada can çekişmek ve ölmek yorumu

Rüyada can çekiştiğini görmek  rüyayı gören kişinin gerçek hayatta yaşadığı bazı şeyler ya da bazı şartlar yüzünden umutlarının azaldığını, karamsar bir ruh haline girdiğini ve yaşam sevincini kaybedip, hayata karşı küskünlük, isteksizlik, halsizlik, moralsizlik içine düştüğünü temsil ederken, daha sonrasında öldüğünü görmen ise bu durumların yaşamını iyice olumsuz etkileyecek bir seviyeye ulaştığını anlatmaktadır. Rüyada ölü görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

Diğer rüyanda gördüklerin birbiri ile alakasız konular olmakla birlikte her biri de yaşamının değişik alanlarında değerli mesajlar vermektedir ve dikkat edilirse hepsi de uyanık hayatında karşılaştığın durumlar hakkında bilgi taşımaktadır. Rüyada babanızı görmeniz çok iyi bir rüya olup, kişinin isteklerinin gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyanızda göz doktoruna gitmeniz ve göz muayenesi olmanız aslında sizin hayatınızda bazı şeylerin yanlış yönde gittiğinin farkına varacağınızı, bunlara nelerin sebep olduğunu sorgulamaya başlayacağınızı ifade etmektedir. Okula gitmek rüya sahibi kişinin kendini geliştirmek için önünde bir çok fırsat olduğunu gösterirken bilgi yarışmasına katılmanız aslında eğitim yaşamında içinde olduğunuz rekabet şartlarının ne kadar zor olduğunu anlatmaktadır. Rüyada kopya çektiğini görmek rüya sahibinin uyanık hayatında bazı şeylerin yolunda gitmediğini ya da kişinin doğru yaptığını düşündüğü bir şeylerin aslında yanlış olduğunu gösterir. Rüyada para yaktığını görmek ise emek verilmeden, alın teri dökmeden elde edilecek başarı, kazanç ya da paranın hayır getirmeyeceğini temsil eder.

“Rüyada Can Çekiştiğini Görmek” için bir yanıt

Rüyada birinin can çekişmesi neye çıkar?
Ben 17 yaşındayım, önceden de bu tarz bir rüya görmüştüm ve sonradan bana sıkıntı olmuştu, bu sefer gördüğümü tam olarak hatırlamıyorum ama evimizin alt katındaydık, sanırım annem, iki ablam, birde 1 yaşındaki kız yeğenim vardı. Bir anda bir şey oldu, ablam ağlamaya başladı, yeğenime döndüm baktım resmen kızmış, taş gibi olmuştu, gözleri değişmişti, annem “hemen dua oku” dedi, 2 kere fatiha okudum, can çekişiyordu, sonra uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir