Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Can Sıkıntısı Görmek

Rüyada canının sıkıldığını görmek neye çıkar?

Rüyamda eve bir kedi giriyor ve pişmiş balık çalıyor, ben korkuyorum ondan sonra kovalıyorum ama gitmek bilmiyor, gidiyor sanıyorum sonra tekrar gelip mutfaktaki balık tabağını yalıyor. Kediye canım çok sıkılıyor, ben gitmesi için elimden geleni yapıyorum fakat o kılına bile takmıyor. Sonra eve birileri geliyor ben yine kovalamaya çalışıyorum, kedi koşuşturuyor sonra bir yere oturuyor, gri bir kedi üstünden atlıyorum vb. gitmiyor ben yine korkuyorum.

Başka hatırlamıyorum.(Rüyamda ki insanların konuştuğunu hatırlamıyorum, kedi gri renkte ve şişman.) 16 yaşındayım, kız, bekar, öğrenci, şu sıralar internette çok takılıyorum tatildeyim 2 gün babaannemlere gittik şimdi yine evdeyim.

Rüyada can sıkıntısı görmek yorumu

Feride merhaba, gördüğünüz rüya, çevrenizde yardıma muhtaç birine yeterli ya da gerekli ilgiyi göstermediğinizi simgelemektedir.

Rüyada can sıkıntısı görmek gerçek yaşamda yaşanan veya yaşanacak üzüntüler hakkında mesajlar verir. Rüyada canının sıkıldığını, can sıkıntısı çektiğini görmek içinde bulunduğunuz sıkıntılı günlerin bir süre daha devam edeceğini işaret eder. Rüyada canı sıkılmış, canı sıkkın birini görmek üzücü bir haber alacağınızı simgeler. İpuçları: afakan, ağırlık, bun, çarpıntı, darlık, gönül darlığı, hafakan, kabus, Karabasan, kasavet, kasvet, melal, mihnet, usanç, üzgü terimleri de benzer manalar taşır.

“Rüyada Can Sıkıntısı Görmek” için bir yanıt

21 yasindayim, nisanliyim, satis danismanligi yapiyorum, nisanlim hava kuvvetlerinde uzman, bazi sikintilarimiz var ama bu anlasmazlik falan degil borclar, bir kac sıkıntı ve hic boyle seyler dusunmuyorum, daha oncede gordum ama bu ruya beni,cok etkiledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir