Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Can Yeleği Görmek

Rüyada can yeleği görmek neye işaret eder?

can yeleğiRüyamda sırtımda bebeğimle batan bir adadan diğerine büyük ve derin bir denizi aşarak gideceğim. Bebekle konuşup “şöyle ya da böyle” yapalım diyorum ve “o denizde derinde ahtapot varmış” diyorlar, korkuyorum. Can yelekleri de var. Birden kendimi bir hastanede buldum. Kardeşimi bekliyorum. Biri daha birini bekliyor, bekleyen yakışıklı gönlüm kayıyor. Konuşuyoruz çok küçük yaşı vazgeçiyorum.

Sonra birdenbire boğaziçindeyim. Evler var denizin rengi çok güzel. Bu kadar . Yorumlarsaniz sevinirim. 36, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada can yeleği görmek yorumu

Melek merhaba. Rüyanız çok hoş bir rüya olup, huzur vermekte ve güzel gelişmeleri işaret etmektedir.

Rüyada bebek sahibi olduğunu görmek gerçek hayatta yeni başlangıçları ifade eder. Batan adadan bir başka daya yüzerek gidecek olmanız ise bu başlangıçta karşınıza çıkacak aşmanız gereken engelleri ( ama bunlar masum, normal engeller) temsil etmektedir. Bebekle konuşmanız ise hedefinize giden yolda başarı ve mutluluk için inandığınız doğruları, karşınızdakilere sevgiyle söyleyin, susmayın manası taşımaktadır. Bakınız bebek rüya tabiri sayfası..

Rüyada can yeleği görmek kimi duygular veya sorunların size acı verdiği fakat buna rağmen onlara sahip olmayı istediğinizi işaret eder. Rüyada can yeleği giymek, can yeleği giydiğini görmek bazı konularda desteğe ihtiyacınız bulunduğunu, güvenlik ve takviye gereğini ifade eder.

Kendinizi birden hastanede bulmanız aslında yaşamınızın bazı yönlerinde iyileşme işareti olup orada gördüğünüz ancak vazgeçtiğiniz yakışıklı adam ise sizin mükemmelci yönünüzü göstermekte ve mükemmeli ararken iyiyi kaçırmamak gerektiğini anlatmaktadır. Boğaziçi’ni görmeniz ise  iç dünyanızda ulaşmak istediğiniz çok özel kimi şeyler, güzellikler olduğunu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir