Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Canavar Düdüğü Görmek

Rüyada canavar düdüğü neye işaret eder?

Rüyamda annem, teyzem, teyze kızları iki kuzenim ve ben deniz kenarında bir çay bahçesinde oturuyoruz, hava kasvetli, sıkıcı mı sıkıcı sanki deniz kenarında nefes almakta zorlanıyoruz. Bir taraftan da güneşin batışını seyrediyoruz, hafiften karanlık olmaya başlıyor. Aramızda artık kalkalım mı? muhabbeti olurken birden canavar düdüğü sesleri duymaya başlıyor, kulakları sağır edecek kadar güçlü bir ses ve herkese denizden uzaklaşmaları gerektiğini, denizde tsunami olduğunu, dalgaların geldiğini anons eden bir ses duyuyoruz. herkes çığlıklar atarak bir yerlere koşmaya başlıyor, o sırada küçük kuzenim “bu bir şaka olmalı, Marmara’da tsunami mi olurmuş, üstelik deprem de olmadı” derken annesi kızıyor “ukalalığı bırak, böyle şeyin şakası mı olur? bırak konuşmayı da kaçalım” derken ben kan ter içinde uyandım. Bunu neye yormalıyım. Ben 21 yaşında üniversiteye giden bir genç kızım, tek sorunum erkek arkadaşımla geçenlerde kavga ettik, yaklaşık 20 gündür konuşmadık, teşekkür ederim.

Rüyada canavar düdüğü görmek yorumu

Simge merhaba, rüyada çay bahçesinde oturmak rüyayı gören kişinin içinde bulunduğunuz sıkıntılardan yakında kurtulacağına, feraha ereceğine işaret eder. Kasvetli hava kişini şu anda içinin sıkılmış olduğunu gösterir. Rüyada güneşin batışını izlemek hayattaki bir döngünün veya durumun sonunu gösterir. Bu dinlenme, tefekkür ve değerlendirme dönemidir şeklinde açıklanır.

Rüyada tsunami görmek yüzeye kadar yükselen kimi bastırılmış duygular veya yoğun bir duygusal dalgalanmalar yaşadığınız bir dönem geçirdiğinizi ifade eder. Rüyada canavar düdüğü görmek yüzleşme, iticilik, çirkinlik anlamlarını simgeler. Kendi yönleriniz ile iyi ve kötü anlamda yüzleşmenizi temsil eder. Canavar düdüğü sesi duymak rakiplerinizi alt ederek başarılı bir üst pozisyona geçmeyi ifade eder.

Sonuç olarak rüyanız şu anda bazı sıkıntılar içinde olduğunuzu ancak bu durumun yakında sona ereceğini ve zorlukların üstesinden gelip rahata çıkacağınızı temsil etmektedir.

“Rüyada Canavar Düdüğü Görmek” için 2 yanıt

Canavar gölgesi
18 yaşında, bekar ve öğrenciyim. Uyandığımda çok kötü ağlıyordum. Uyanınca da ağladım, rüyamda da. Rüyamda taşındığımız eski evdeyiz, kız kuzenimle beraber. Film izleyeceğiz. Ama bunun aldığı aburcubur paketi balkondan aşağıya düşüyor. Hava karanlık olduğu için evin içinde yalnız tırsıyorum. Tuvalete giriyorum, kapısı açık. Kapının önünden bir gölge geçiyor. Yağmur diye bağırıyorum. Sonra bir bakıyorum uzun boylu, ten renginde bir canavar. Kel. . ben bağırmaya çalışıyorum ama sesim kısılmış bağıramıyorum. Tam o sıra dışarıdan Yağmur geliyor. Ben kaçıyorum ama yakalıyor. Onu görünce gidiyor, sesim düzeliyor. Sonra Yağmur, o kılığa girerek üzerime atlıyor ve bana adını söylüyor : ODIN. Odin da bir tanrıymış.

Güneş merhaba, görmüş olduğun rüya görünüm ve güzellik konularında aşırı hassas davrandığını, başkalarını etkilemek için kendini aşırı zorladığını simgelerken öte yandan da rahatlamaya ihtiyacın olduğunu belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir