Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Canavar Kurt Görmek

Rüyada canavar kurt görmek ne demek?

Merhaba, dün gece gördüğüm rüyadan çok etkilendim internette detaylı bir bilgiye ulaşamadım, bu arada da sizin sitenize ulaşmış oldum. 34 yaşındayım, bir kızım var. Evliyim. Ancak ruh halim şu an çok yıpranmış durumda, Daha doğrusu bir senedir böyle. Eşim beni sevmediğini söylüyor ve bu durumu birdenbire ortaya çıkan bir şey oldu. Belkide bu ruh halimin etkisi ile gördüğüm bir rüyadır. Ancak bu kısmını işin uzmanına yani size sormak istiyorum.

Dün gece uzun ve karışık bir rüya gördüm. Çoğunu hatırlamıyorum. Ancak en çok etkilendiğim bölümü şu, Hani canavar kurtlar olur kocaman, simsiyah, parlak uzun tüylü, kırmızı gözlü, kısa boylu, ama çok iri bir siyah canavar kurt, yavaş yavaş evime doğru yaklaşıyor. Tek katlı bir evim varmış rüyamda. Kapının önünde siyah beyaz çizgili bir kediyi yuttu. Kedi de sanki benim kedimmiş, Kediyi yutuşunu kocaman ağzı açışını görüyorum. Çok yakın bana, Ama kurt çok sakin, kediyi yuttu, başka da bir şey yapmadı, Gitti.

Ben feryat figan “kedimi yuttu” diye bağırıyorum. Sağa sola koşturuyorum. O sırada kendi kendime benim “kedim varmıydı ki” diyorum. “Ama olsun bir kediyi yuttu bu canarı yakalatmam lazım” diyorum. Koştururken yine sıra sıra bu canavar kurtlardan görüyorum, gözlerinin içine bakıyorum, kıpkırmızı gözleri bana zarar vermiyorlar, hatta bir ara babamı da görüyorum, o da bir şeylerle uğraşıyor, ona da bir şey yapmıyorlar, sıra sıra yürüyorlar sadace. Ben tabii ki halen koşturuyorum o canavarı yakalatmam lazım diyorum, Belediyeye gidiyorum kimse benimle ilgilenmiyor. Bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada canavar kurt görmek tabiri

Değerli okurum, bu muhteşem rüyayı bize gönderdiğiniz için teşekkür ederim. Rüyanızdaki unsurlar inananılmaz derecede tutarlıdır. Hani canavar kurtlar olur kocaman, simsiyah, parlak uzun tüylü, kırmızı gözlü, kısa boylu, ama çok iri bir siyah canavar kurt. Zaten kurt böyle olmalıdır ve anlamı güçlü bir hayatta kalma içgüdüsü, güzellik, yalnızlık, gizem, kendine güven ve gurur simgesidir. Bunlar sizin sahip olduğunuz nitelikleri göstermektedir.

Rüyada kedi görmek bağımsız ruh halini, kadınsı seksapeliteyi, yaratıcılığı ve gücü ifade eder. Alternatif olarak rüyada kediler için talihsizliğe ve kötü şansa işaret ettiği söylenir. Bana göre kurdun kediyi yutması, üzerinizdeki talihsizliğin ve kötü şansın sona ermesini simgelemekte, kurdun size bir şey yapmaması ve gördüğünüz diğer canavar kurtlar sahip olduğunuz güçlü bir hayatta kalma içgüsü, güzellik, yalnızlık, gizem, kendine güven ve gurur özelliklerinizle yeniden mutlu, başarılı ya da sağlıklı günlere döneceğinizi işaret etmektedir. Rüyanın unsurlar: uzun rüya, karışık rüya, canavar, kurt, uzun tüy, kırmızı göz, tek katlı ev, kedi, baba

“Rüyada Canavar Kurt Görmek” için 2 yanıt

Yorumunuz için teşekkür ederim. Gerçekten de şu anda o kadar yalnızım ki. Eşim ayrılmak istediğini söyledi ve kendimi yanlız hissediyorum ama bir o kadar onu çok seviyorum onu bu şekilde severken bile sırf benimle mutlu değil diye onun ayrılma isteğine evet dedim istiyorsan ayrılalım dedim hiç bir şeyde talep etmiyorum dedim ve bu yorumu okumadan önce oldu bu olaylar. Bir kez daha rüya ile yaşam arasındaki bağlantı kanıtlanmış oldu. Çünkü yorumu okurken o anki hislerimle örtüşüyor. Ama eşimi ben çok seviyorum, inşallah mutlu sağlıklı günler tekrar geri gelir.

Benim ruyamda odamda ailemle oturuyorum gece perde acik birden kirmizi gozlu orta boylu bisi gozukuyo balkonda boydan boya balkonda belini kirarak bi oyana bi diger yana gidiyor babama gosteriyorum babam gormedigini soyluyor..balkonda 4 m kadar belini
kirmis su yengec dansi seklinde yan yuruyerek dans ediyodu.ama gece oldugundan vucudu gozukmuyodu siyahti herhalde..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir