Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Canavar Olmak

Rüyada canavar olmak neye işarettir?

Ben rüyamda kendi bedenimle karşı karşıyaydım, benim vücudum yere uzanmış bir vaziyetteydi, sanırım o yerdeki uzanan beden benim ruhum idi,ben kendim ise ayakta duruyordum, ama bana benzemiyordu, bir canavara dönüşmüştüm, konuştuğum her şey ruhumun ağzından çıkıyordu,kendi ağzımdan değil,o ses benim sesimdi,düşündüğüm her şeyi ruhum yapıyordu ben değil.

Biraz komiktir benim ruhum her zaman bedenimden uzakta gorunmustur. Ruhum benim sol tarafimda duruyordu ve bunu ben tam bir sekilde gorebiliyordum,o anda biraz korktum, çünkü kafami bir yerlere carpacagimi sandim,dikkatim dagildi, ruhum solmaya basladi ve sonra tekrar canlandi ruhum gorunmeye basladi,oldukca korkunc bir haldeydim, tuhaf bir saci vardi, yuvarlak genis bir yuzu vardi,siyah gozleri,cok buyuk bir agzi ve canavar gibi buyuk bir disleri vardi. Benim agzima geldi benim icimdeki enerjiyi icine cekmeye basladi,sanki icimden bir beyaz duman cikmaya baslamisti.

İcimdeki beyaz duman bu acaip mahlukun agzina gidiyordu. Igrenc bir sekil ve gurultuyle benim beyaz dumanlarimi icine cekiyordu.Vucudum sanki felc olmustu, ona “‘Benden uzaklas igrenc yaratik dedim,bana siritarak bakmaya basladi.Uykudan uyanmaya calistim, geri planda altin renkli bir plato vardi ve tik tik tik gurultusunde bir saat calismaya basladi,bilgisayarin bir programi yuklemesi gibi.Gozlerimi actim ama halen ruyadaydim, gozlerimi kapadim ,halen sifrelerle dolu bir panoya bakiyordum ve bu beni korkuttu . Gozlerimi tekrar actim ve o anda artik uykudan uyandim, cok ama cok dehset verici insanin kanini donduran bir hissiyat icindeydim.

Bu ruyadan sonra abtest alip namaz kildim ve ondan sonra namazimi eksik etmiyorum.

Rüyada canavar olduğunu görmek yorumu

Muzaffer merhaba,

Gördüğün rüya burada verdiğin bilgilerle açıklanamayacak kadar derin bir rüya ve içi dünyanda büyük çalkantılar yaşadığını, kendini tanıma konusunda önemli sıkıntılar çektiğini anlatmaktadır. Hiç olmazsa yaşını yazmış olsaydın belki sana yol gösterebilirdim.

Bu tür rüyalar görmeye devam edersen mutlaka bir profesyonel destek almalısın.

“Rüyada Canavar Olmak” için 5 yanıt

İyi günler,

ben rüyamda kendimi canavar olduğumu gördüm, canavarlaşmıştım, bu ne anlama gelir ?  Rüyada canavar olmak, canavar olduğunu görmek nedir? bana yardımcı olabilir misiniz ?

Rüyada canavar olmak, insanın kendisinin canavar olduğunu görmesi, sizin günlük yaşantınızda işlerinizi yoluna koymak için şiddet ve öfkenizi kullandığınızı gösterir. İnsanlara korku vererek amacınıza ulaşıyorsunuz manasını verir.

rüyamda ben sanki canavar olmuşum önümde bir boğa ya da inek çıktı karşıma ben onu korkuttum korkudan benden hızlı birşekilde kaçtı ve sanki hayvanlar benden korkuyorlardı insanlarda ibretçe izliyorlardıbu rüyamın yorumu nedir teşekkür ederim

Necmettin merhaba,
Gördüğünüz rüya yaşamınızın manevi kısmında bazı sorunları, huzursuzlukları işaret etmekte, adeta bir iç kaos yaşadığınızı ve kendinize ya da başkalarına zarar vermemek için buna neden olan faktörleri belirleyip onları çözmeniz gerektiğini anlatmaktadır. Bakınız rüyada canavar görmek sayfası.

Rüyamda canavarmı icine cin veya seytan kacmiş biri gibi birisi vardi ben onunla cinsel iliski yasiyodum sanirim sonra o kisinin buyulerini bilerek bozuyodum ayni ozellikler bana da geliyodu istiyerek yapiyodum bunu rüyamda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir