Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Cankurtaran Görmek

Rüyada cankurtaran görmek nedir?

Erkek arkadaşım rüyasında denizin üzerinde boğularak şişmiş bir adam ve adamın ayaklarının üzerinde bir erkek bebek görüyor, o sırada bir cankurtaran çocuğu sudan çıkarıp kurtarıyor. Çocuk su yutmuş temiz bir şekilde suyu kusup kendine geliyor ve  arkadaşım çocuğu alıp eşine götürüyor” al bu çocuğu emzir” diye ama eşi kabul etmiyor.

Sonra alıyor tekrar çocuğu ablasına götürüyor ve ablası çocuğu emziriyor ama” cocuğa ben bakamam” diyor, benim çocuğumla süt kardeş olduğunu söylüyor en son bana getiriyormuş ve bende çocuğa bakıyormuşum, masmavi gözlü imiş birde şimdiden teşekkürlerimi arz ederim saygılar.

Rüyada cankurtaran görmek yorumu

Rüyada cankurtaran GörmekSıla selam. Rüyanız, erkek arkadaşınız ve sizin, kişiliği gelişmiş, mükemmel insani değerlere sahip olduğunuzu, bu yardımsever yönünüzle hayatta işlerinizin daima yolunda gideceğini göstermektedir.

Rüyada cankurtaran görmek gerçek yaşamanızda birinin desteğine ihtiyacınız olduğunu ifade eder.

Rüyada cankurtaran olmak, cankurtaran olduğunu görmek günlük yaşamda başkalarına yardım ederken çok dikkatli olmanız gerektiğini işaret eder.

“Rüyada Cankurtaran Görmek” için bir yanıt

Annem rüyasında benim ve kuzenimin dalgalı ama güzel bir denizin kenarında dururken görmüş. Fakat kuzenim beni suya itmiş ve ben çırpınarak boğulmuşum. Cankurtaran gelmiş ama ben gözden kaybolmuşum. Ne anlama gelir acaba, çok huzursuz oldum. Yorumlarınız çok önemli benim için. Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir