Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Canlı Hayvanlar Görmek

Rüyada canlı hayvanlar görmek ne demektir?

Rüyamda orada olduğumu görüyorum. yardıma gitmişim ama kendimi kötü hissediyorum pişmanlık gibi. Oradan çıkıyorum yine aynı site içinde hayvanların can çekiştiklerini duyuyorum. kafamı kaldırıp bakıyorum vakumlanmış duvarda asılı ve canlılar. Bir tanesini kucağıma alıyorum ayı küçülmüş ( diğer hayvanlar köpek domuz ) o sırada poşeti tırnaklarıyla açmaya çalışıyor deliyor gibi oluyor bende rahatlıyorum tamam nefes alacak artık diye.

Bu rüyanın tabirini rica ediyorum, ne anlama geliyor acaba? 35 yaşında gıda sektöründe çalışan bayanım. (nişanlımın yanında çalışıyorum. ) daha önceden kendi işim vardı devrettim. Rüya konusu ; vakumlanmış hayvanlar, küçük ayı, kopek, domuz, hayvanların can çekiştirdiğini görmek

Rüyada canlı hayvanlar görmek neye yorulur?

Rüyada hayvan görmek rüya yorumu için görülen hayvanın cinsine göre detaylı analiz yapmak gerekmekle birlikte genel olarak özellikle evcil hayvanlar, evcil hayvan, iyi bir servet, mutluluk, olumlu gelişmeler anlamına gelirken, yabani hayvan sıkıntılar veya korkular, hatta talihsizliği işaret ederler. Bir vahşi hayvanı görmek, bir uyarıdır. Rüyada hayvanlar sık sık insanın gelişmemiş yanı üzerinde mesajlar verirler. Hayvanlar en çok görülen rüyalardan biridir ve her yaşta, her meslekten, her milletten insanın hayatında mutlaka gördüğü bir rüyadır. Rüyada görülen hayvanın yorumu o hayvana göre yapılır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hayvan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Canlı Hayvanlar Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda evimin balkonundayım, 4 katta oturuyorum aşağıya bakıyorum, aşağıda bir çok hayvan var çeşit çeşit tavuk, ceylan, boğa gibi sonra yanıma hoca geliyor, orta yaşlarda elinde Kuranı Kerim var “Bu hayvanlar kimin” diyor. “Benim hocam” dedim sonra balkondan aşağı atladım ama düşmedim, yavaşça indim aşağı boğayı sevdim, tekrar yukarı çıktım. Hoca bana bir harita gösterdi orası Kudüs dedi haritada bir yer mavi yanıyordu, ezanla uyandım. yorumlarınız için şimdiden çok teşekkürler. 30, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

Erman merhaba,
Gördüğün rüya ilahi mesaj taşıyan çok değerli bir rüya olabilir ancak onu anlamak, yorumlamak için yeterli bilgim olduğunu düşünmüyorum. Eldeki bilgilerle yardımcı olmaya çalışacağım.
Rüyanız gerçek hayatınızda bazı ideallerin olduğunu ancak bu idealleri gerçekleştirmek için reel yaşamında bir stabil duruma kavuşamadığını, bazen kendini ürkek bazen çok güçlü hissettiğini anlatmakta, gönlünden güçlü olmak geçtiğini (boğayı sevmen) fakat bunu sürekli sağlayamadığını gösterirken, hocanın haritada Kudüs’ü göstermesinde bir ilahi mana var gibi görünüyor ama bir şey diyemem. Belkide hayatında başarı, mutluluk ve huzura kavuşmak için hayatının manevi yönüne dikkat etmek, ibadetini tam yapmak gerektiğine işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir