Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Canlı Olarak Mezara Girdiğini Görmek

Rüyada canlı olarak mezara girdiğini görmek ne demektir?

İyi günler, ben rüyamda akşam olup havanın bozuk olduğu, yağmur yağmış belli ama ben yağmur yağdığını görmedim, çamurun cıvık hale gelmesi ve 4 erkek arkadaşım beni toprağa gömüyorlardı. İlk gömdüler çıktım, ben ise “ölmedim hayır sen öldün, çok günah işliyorsun, yapma böyle” dediler, bende “tamam” dedim “gömün” dedim.

O kadar karanlıktı ki korktum, yalnız kaldım, sonra toprağın altında var gücümle çıktım ve arkalarından koşmaya başladım, “durun beni bekleyin” diye bir ya da iki tane köpekte vardı ve onlarda havlıyorlardı, bana değil ama öylesine, sonra arkadaşlarım bana baktı ve rahatladım, o an gözlerimi açtım ve bir rüyaydı. Bunun açıklaması ne olabilir, çok kötü oldum,lütfen yardımcı olun.

Rüyada canlı olarak mezara girmek nasıl yorumlanır?

Rüyada canlı olarak mezara girmek, canlı olarak mezara girdiğini görmek gerçek yaşamınızda olağanüstü aktif hayal gücüne sahip olduğunuzu simgeler. Bu rüya bilinçaltınızın sizi irrasyonel davranışlara veya fantezi düşüncelere sevk ettiğini, bu özelliğinizi dengeli kullanırsanız size yararı dokunacağını, dengeyi sağlayamazsanız çevrenizden eleştiri alacağınızı ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Canlı Olarak Mezara Girdiğini Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda bir kapidan giriyorum, mezarlik cok güzel, yalniz mezarların hicbirinde isim yok, sadece cocuk nezarinda kucucuk yabanci bir terim var. Mezarlarin ustunde yorganlar var. Yalniz hepsinin cicekleri birbirinden guzeldi. Yorumlarsaniz cok sevinirim

ben melike, ben kendimi canlı bir şekilde mezara koyulduğumu ve mezarın içinde uyandığımı fakat oranın karanlık değil aydınlık olduğunu ve mezarlıkta yılanların olduğunu gördüm. kitaplara baktım ve bir hapishaneyi ziyaret edeceğim yazıyordu ,internete baktım bana sorunlarım olduğu yazılmıştı.
tabiri kötü olabilir ve bana yorum yazarsanız mutlu olurum.

Rüyada öldüğünü ve mezara gömüldüğünü görmek
Merhaba, ben Defne, rüyamda kızımla aramızda bir uçurum vardı ve kızım o karanlık uçuruma düştü ve bende uçuruma atladım ve bir baktım düşen oyuncak bebekmiş ve şükrediyorum. Daha sonra öldüğümü görüyorum. Beni yıkadıklarını, kefen giydirdiklerini, mezara gömdüklerini görüyorum. Hocayı, insanlari görüyorum ve onlar giderken bende kalkacakken başım mezar taşına çarpıyor ve her yer karanlık oluyor, birden kendimi evde görüyorum annem evde ve ben anne ben oldum burda ne isim var annem cevap veriyor insan ölünce kırk gün ruhu evde dolaşır diyor ve uyanıyorum. Bu ne anlama geliyor? rica ediyorum yorum gönderin.

Rüyamda ölmemiştim ama bizim komsunun bi kızı diordu hadi seni mezara koycaz hayir diordum gelmiorum ölmeden nie mezara gireyim anlamı ne anlamadm bilen varmiki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir