Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Çanta Almak

Rüyada çanta aldığını görmek ne demektir?

Güzel günler. Evime bir buçuk saatlik uzaktan aldığım bir çantayı değiştirmek için asma katlı büyük bir çanta mağazasındayım. Sahibi yaşlı beli bükülmüş ufak tefek biri. İnatla değişmemek için direniyor. Çalışanı ise en azından gizlice değiştirme derdinde, fakat aynını bulması zor için depoya gitmesi lazım.

Hak ettiğini düşünerek; bir şapka ve bir cüzdan çalmaya niyetleniyorum, kafama geçirip deniyorum. Vazgeçiyorum haram olduğunu düşünerek. Mağaza sahibinin çalışanı konuşmamız lazım diye ağlamaya başlıyor, o ara iki polis geliyor. Konu onlara yansıyor, fakat ciddiyetsizler.

Rüya temaları çanta değiştirmek, çanta mağazası, asma katlı mağaza, beli bükülmüş biri, yaşlı birisi, depoya girmek, şapka çalmak, cüzdan çalmak, haram olduğunu, ağlamaya başlamak, iki polis, çanta almak, çanta aldığını görmek

Rüyada çanta almak yorumu

Gördüğünüz rüya hedeflerinize ( maddi hedefler – zenginlik ) ulaşmak için daha pek çok aşamadan geçeceğinizi, sorunlar atlatacağını ancak sonunda sizi huzura kavuşturacak şeylere sahip olacağınızı işaret etmektedir. Rüyada çanta görmek sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada Çanta Almak” için 5 yanıt

Rüyamda eşimle bir mağazadayız, eşim 50 lira veriyor ve bir kağıda imza atıp bana siyah beyaz çizgili bir çanta alıyor, sonra oradan elinde sigara ile gidiyor. Sonra çantanın arkasında morlu pembeli parlak bir çiçek resmi olduğunu fark ediyorum, başka çantalara bakmak için koşarak mağazanın merdivenlerini çıkıyorum. Sabaha karşı gördüm bu rüyayı. Şimdiden çok teşekkür ederim
26, Kadın, Evli, Çalışmıyor, ruh hali: eşim benden ayrılmak istiyor, ben kızım için istemiyorum. bir yandan da allahtan hayırlısını diliyorum.

Zaman merhaba,
Rüyada eşini görmeniz, ihtilaf ve çözülmemiş sorunlar anlamına gelmektedir. Rüyada gelişen olaylara, konuşma ve yapılan diğer şeylere bakarak tam manayı tespit etmek gerekir. Rüyada karısını görmek veya rüyada kocasını görmek genel olarak bu şekilde açıklanır.
Rüyada geçen olaylar aranızdaki sorununu maddi konular hakkında olduğunu ve biraz gayret, biraz sabır ve daha fazla çalışarak bunların aşılabileceğini göstermektedir. Elinde sigara olması yaşamınızda kısa bir mola vermeniz, bazı şeyleri bir süre dondurmak, dinlenip dinç bir vücut, sağlıklı bir zihin ile yeniden başlamak gerektiğini anlatmaktadır. Çantanın üzerinde çiçek ise her şeyin çok güzel olacağını temsil etmektedir.
Lütfen düşüncelerinizi ekler misiniz?

öncelikle yorumunuz için gerçekten çok teşekkür ederim. yorumunuz doğru ama ben işin içinden nasıl çıkacağımı bilmiyorum. düzeltmek için elimden gelen herşeyi yaptım ama olmuyo. eşim çok ketumdur çok fazla konuşmaz. tek tesellim daha öncede ayrılmayı isteyip vazgeçmişti yine öyle olur diye düşünüyorum. kendim için değil kızım için istiyorum ayrılmamayı.merdivenleri koşarak çıkmak nedir bunu da yorumlarsanız çok sevinirim merdivenleri çıkarken neşeliydim.genel halimde öyledir genelde neşeli bir insanımdır.

Değerli kardeşim, bu cevap benim için önemli idi, teşekkür ederim.
İşin içinden çıkmanız çok kolay: inançla.
Çünkü aranızda sevgi ve saygı bitmemiş, hemen herkesin yaşadığı diğer sıkıntılar var. Dua, sabır ve gayretle bunları aşabilirsiniz. Allah’a sığının, ona dua edin, ondan yardım isteyin, olumlu düşünün, her şeyin daha iyiye gideceğine inanın ve zengin olup ta gençliğinde yediği zeytin ekmeği özleyenlerden olmayın.
Merdiven görmek hayatın iniş çıkışlarını temsil eder. Merdiven çıkmak birkaç anlam taşır ve genel olarak önündeki engelleri aşacağını gösterir. Ama senin gördüğün bana göre başarılı olmak için kabuğundan çıkmak ve daha sosyal olmak gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir