Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Çanta Bulduğunu Görmek

Rüyada çanta bulduğunu görmek neye çıkar?

Merhaba, rüyamda uzun bir merdivenin en üst basamağında otururken ayağımın altında bir çanta buldum. Çantayı o kadar çok beğendim ki almakla almamak arasında uzun süre düşündüm. Çanta bez bir çantaydı ve ön yüzünde kare şeklinde bir ayna parçası dikilmiş vaziyette duruyordu.

Daha sonra çantayı almak ve gitmek konusunda karar kıldım. Ön gözünü açtığımda 50 ve 100 tl den oluşan bir kaç kağıt para buldum. O anda çok sevindim ve şükrettim paraya ihtiyacım olduğu için, aynı zamanda içten içe de çantayı aldığım için bir suçluluk duygusu da duyuyordum. Paralara elimi uzattığımda paraların sahte olduğunu gördüm. Sürekli yollarda yürüyordum, ailemden kimselerle karşılaşıyordum rüya boyunca. Rüyamı yorumlarsanız beni çok mutlu edersiniz. Sevgiyle kalın. Gönderen: Nokta

Rüyanın unsurları: çanta, çanta bulmak, para, para bulmak, sahte para, ayna, ayna parçası, kağıt paralar, suçluluk duygusu, yolda yürüdüğünü görmek. 16. 12. 2009 / 22:13 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada çanta bulduğunu görmek tabiri

Rüyanız, uyanık hayatınızda kimi maddi sorunlar içinde bulunduğunuzu simgelerken, kazanmak istediğiniz para için çok çalışmanız gerekeceğini, ancak yakın zamanda gelişecek kimi olaylar sonucu sorunların üstesinden gelip, başarıyı yakalayacağınızı simgelemektedir. Kısa sürede gelişecek bir durumda bir test ve sınamadan geçebilirsiniz. Kendinize iyi bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir