Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Çanta Kaybetmek

Rüyada çanta kaybetmek neye delalet eder?

Merhabalar. Ben dün akşam rüyamda eşimle birlikte gezmek ve alışveriş yapmak için bir alışveriş merkezine gidiyorduk. Ben bir şeyler bakarken çantamı eşime veriyorum. Sonrasında eşimin arkadaşlarını görüyoruz, bir cafede oturuyoruz. Birden aklıma çantam geliyor ama çanta yok, eşim çantamı kaybetmiş. Hemen güvenlik görevlisinin yanına gidiyorum ve kameraları inceliyoruz ki, çantamı bulalım. Geriye dönük kameraları izlerken, bir kadının benim çantamdan cüzdanımı çaldığını fark ediyoruz.

Güvenliklerden bu görüntüleri istiyorum ve maalesef bana görüntüleri vermiyorlar. Sonrasında ben tabi çok üzülüyorum. Kimliğim, cüzdanım, param, telefonum ve çantam çalındığı için. Ailemin yanına gidiyorum ve aileme bu başımdan geçen olayı anlatamıyorum. Çok anlatmak istiyorum, ama maalesef anlatamıyorum. Rüyayı yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada çanta kaybettiğini görmek yorumu

Rüyada alışveriş merkezine gitmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bazı arayış içinde olduğunu veya ne istediğinizden emin olmadığını gösterir, olayların akışına göre yaşamını yönlendirmenin kendisi için bazı sakıncalar yarattığını belirtir. Bakınız rüyada avm görmek sayfası.

Rüyada çantasını kaybettiğini görmek aileniz ya da yakınlarınızdan kaynaklanan üzerinizdeki bir yük sebebiyle sorun yaşadığınızı, taşıyabileceğinden fazla yük ya da sorumluluk almamak gerektiğini ifade eder. Rüyada çanta çaldırmak kişinin bazı hedefler peşinde koşarken elinizdeki imkanların kıymetini bilmesi gerektiğini belirtir. Bu konuda rüyada çanta görmek sayfası ilginizi çekebilir.

Rüyanızın en önemli ancak fazla dikkat çekmeyen kısmı ise başınızdan gelenleri ailenize anlatamamaktır ki bu ise size sorun veya sıkıntı yaşatan yakınınıza bu durumu söyleyemediğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir