Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Çanta Satan Kadın Görmek

Rüyada bir kadının çanta sattığını görmek neye çıkar?

Merhaba. Rüyamda bir mağaranın içindeydim. Kadının biri tezgah açmış çanta satıyordu. Tezgahının önünde merdiven basamağı gibi büyük bir tane basamak vardı. Basamağın hemen üzerinde de yollara koyulan araç kapanlarından vardı. Bende bu kapandan arabamla nasıl geçeceğimi düşünürken elimle dokunduğumda “ucu çok sivri değil buradan geçebilirim aslında” diyordum.

Ters yönde olduğunu düşünüyordum ama değildi. Bu arada başka bir kadın da çantacıdan çanta almaya çalışıyordu. Basamağın hemen az ilerisinde oval biçimde mağaranın çıkışı vardı dışarısını görebiliyordum. Sonra kendimi mağaranın dışında, başka bir sokakta çantacı kadının arkasında giderken gördüm. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Rüyada çanta satan kadın görmek yorumu

Rüyada mağara görmek hayatınız boyunca size destek veren, sırtınızı dayayabileceğiniz insanların olduğuna işaret eder. Mağaraya girmek, mağaraya girdiğini görmek, bir mağaranın içinde olmak ana rahmini ifade eder. Bu yüzden korunma, sakınma ihtiyacını gösterir.

Rüyada çanta görmek, Kazanmak istediğiniz para için çok çalışmanız gerekecek, fakat yakın zamanda sorunların üstesinden gelecek, başarıyı yakalayacaksınız demektir.

Rüyada kadın, kadınlar görmek Ticaret hayatına gireceğinizi eğer Ticaret ile uğraşıyorsanız işlerinizde çok başarılı olacağınıza yorumlanır. Rüyada bir kadının çanta satması rüyanın ana unsuru olup hakkınızda başarı bir dönemin geldiğini ifade etmektedir. Rüyanın unsurlar: çanta, kadın, mağara,

“Rüyada Çanta Satan Kadın Görmek” için bir yanıt

Ruyamda canta satan bir yere giriyoruz ve eskiden hoslandigim cocugun annesi birini secmemi ve bana hediye almayi teklif ediyor ben begenemiyorum sonra iki cantayi gozume kestiriyorum ayip olmasin diye biri kirmizi biri siyah kararsiz kaliyorum bunlar deri sirt cantalari sonra annem geliyor onunla baska bir magazaya gidiyoruz ayakkabi canta bir suru sey bakiyoruz ama begenemiyorum sonra cocugun annesi annem ve ben onlarin oturdugu apartmanin onune geliyoruz ve birbirimizi operek ayriliyoruz ama ben bahceye baksamda cocugu goremiyorum sonra uyandim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir