Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Çantacı Görmek

Rüyada çantacı görmek ne demektir?

Rüyamda eski erkek arkadaşımı görüyorum, bir çantacı dükkanında çalışıyormuş (gerçekte kendisi bankacı) dükkanda masada oturmuşuz elimizde bir şeyler yiyoruz, birde yanımızda erkek kardeşi var, bir şeyler konuşuluyor. Erkek arkadaşım bana diyor “git sen lokantaya otur ben gelicem”. Bende sevinçli bir şekilde elimde yiyecekleri yiye yiye gidiyorum lokantaya.

Bir bakıyorum lokantada kağıtta elinizde yiyeceklerle girmeyiniz yazıyor. İçerideki kız bana bir şey almam gerektiğini söylüyor, bende cüzdanımdaki bozukluklarla yarım tavuk ekmek alıyorum. Hem yiyorum hem eski erkek arkadaşımı bekliyorum teşekkürler. 32 yaşında bekar bayanım.

Rüyada çanta dükkanı görmek yorumu

Sema selam, eski arkadaşın hakkında açıklamayı rüyada eski erkek arkadaşını görmek rüya yorumları sayfasında bulabilirsin. Rüyanda esas ilginç olan kısım ise gerçekte orada çalışmamasına karşılık rüyanda eski arkadaşının çanta mağazasında çalıştığını görmüş olmandır.

Rüyada çanta imal eden, çanta imalatçısı, çanta üreticisi, çanta diken, çanta yapan, çanta satan, çantacı birini görmek gerçek yaşamınızda dokuma, terzi, inşaat konularıyla ilgili bir işinizin çözüleceğine işaret eder.

“Rüyada Çantacı Görmek” için 2 yanıt

rüyamda kırmızı çanta gördüm elime alıp bakıyordum vede çok ağlayan bir bebek sesi duydum bunlar ne anlama gelir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir