Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Çapkın Görmek

Rüyada çapkın birini görmek neye çıkar?

Merhabalar rüyamda eski sevgilimin çapkınlık yaptığını, beni tanımadıgım biriyle aldattığını görüyorum. Ben bunları görüyorum ve ağlamaya başlıyorum. Sonra ertesi gün yine rüya gördüm, bu sefer aynı bayanla birlikteler ve evlenmişler ama benim haberim yok, evlerine gidiyorum gülüşüyoruz falan, sonra kadın evlendiklerini söylüyor ben şok oluyorum.

Benim eski sevgilisi olduğumu bilmiyor, eski sevgilime hesap sormaya yanına gidiyorum, benden kaçmaya çalışıyor, sonra ben yüzümü yıkamaya gidiyorum eski sevgilimin abisi bana “çok tatlı kız, Allah’ım bu nasıl güzellik” diyor, eski sevgilime “bu kızdan nasıl ayrıldın, sen gittin onunla evlendin” diyor,sizce bu neye işaret?

Rüyada çapkınlık yapmak yorumu

Defne selam, öncelikle eski sevgili rüya tabiri sayfasını dikkatle okumanı rica ediyorum çünkü rüyanın temel unsuru eski sevgilini görmek, onun çapkın olması, bir başkası ile evlenmesidir ki tüm bunların açıklaması o sayfada yer almaktadır.

Rüyada çapkın birini görmek veya çapkınlık yapan birisinin görülmesi rüyayı gören kişinin çevresinde düşüncesiz, etrafına faydası olmayan, boş işlerle vakit geçiren birisi, birileri olduğunu simgeler. Rüyada çapkın olmak ya da çapkınlık yaptığını görmek gerçek yaşamınızda sık sık düşüncesiz hareketler yaptığınızı, hatalı sözleriniz yüzünden çevrenizle sorunlar yaşadığınızı / yaşayacağınızı işaret eder. Donjuan, gönül avcısı, gönül hırsızı, gözü dışarıda, hercai, hovarda, ırz düşmanı, kadın avcısı, kadıncıl, keskin, kösnücül, mahalle çapkını, mart kedisi, şıpsevdi, uçarı, zampara kelime veya deyimleri de çapkın, çapkınlık anlamlarında kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir