Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Çardak Görmek

Rüyada çardak görmek neye işaret eder?

Selamun Aleyküm. Ben 3 gecedir rüyamda beğendiğim çocuğu görüyorum. Birinci rüyamda kuzenimle bizim mahalledeki çardakta oturuyoruz. Karşıdan beğendiğim çocukla arkadaşının geldiğini görünce kuzenim karşıma geçip oturuyor. Onlar yanımıza geldiğinde arkadaşı kuzenime “sen yerine geç, orada otur” diyor. Tam o sırada beğendiğim çocuk yanıma oturarak “bırak o orada otursun” diyor. Kuzenimde beğendiğim çocuğa güzel bir gülüşle “vay bir iş mi var yoksa” diyor. Arkadaşı da beğendiğim çocuğa bakarak hafifçe gülüyor.

Sonra bir ara kuzenimle arkadaşı çardaktan kalkıp gidiyorlar. Ben beğendiğim çocukla tek kalıyorum. Bankın koltuk kısmına oturuyorum. Beğendiğim çocukta arkama geçiyor. Ben bana kötü anlamda bir şey yapacak sanıyorum ama arkamdan bana sarılıyor. Şaşkınlık içerisinde ona dönüp “sen iyi misin” diyorum. Oda “bilmem” diyor.

İkinci rüyamda tam net hatırlamıyorum ancak beğendiğim çocuğu yine mahallede görüyorum. Onun gülüşlerini hatırlıyorum ve rüyanın içinde kendi kendime “neden seni sürekli rüyamda görüyorum” diyorum.

Üçüncü ve son rüyamda ise kuzenimle çok güzel bir bahçe içerisindeyiz. Güzel bir ağacın altında kuzenimle sohbet ediyoruz. Tam karşımızdaki kafede de beğendiğim çocuk oturuyormuş. Bunu bana kuzenim gösteriyor. Ben bir heyecanlanıyorum, ne yapsam da beni fark etse diyorum. Yerimi değiştirmeye çalışıyorum ama olmuyor. Beğendiğim çocukta gazete okuyordu. Sonra tek başıma bir bankta otururken beğendiğim çocuk gelip yanımdaki banka oturuyor. Bizi ayıran aramızda çöp kutusu oluyor. Bana “eğil bir şey diyeceğim” diyor. Eğiliyorum ve kulağıma bir kızdan bahsediyor.

Ben bu 3 rüyayı da 3 gece art arda gördüm. Yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim. 21, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada çardak görmek nasıl yorumlanır?

Değerli okurum, gördüğünüz rüya iki açıdan incelenir. Birinci olarak eğer beğendiğiniz çocuğu tutku mertebesinde kafanıza takıyorsanız onun yansıması olabilir ki o zaman bu rüyaların bir manası yoktur. İkinci olarak, siz bu kişiyi kafanıza aşırı takmadan, normal bir şekilde ona ilgi duyuyor, onu beğeniyorsanız o zaman çok önemli anlam taşımaktadır. Çünkü bir rüyayı ya da aynı konuda rüyaları tekrar tekrar görmek o rüyaların ya çok güçlü bir mesaj verdiğini ya da sizin o mesajı anlamadığınızı gösterir. Rüyalarınızın ortak noktası beğendiğin kişiyi görmek, rüyaların başlangıcı ise rüyada çardak altında olmanızdır.

Rüyada çardak görmek insanlar arasındaki soyla ilişkiler, tanışma, evlilik, görüşme, yardımlaşma, bir araya gelme konularında mesajlar verir ve rüyayı gören kişinin durumuyla açıklanır. Rüyada çardakta oturmak, çardak altında oturduğunu görmek sizin bir tanışma, bir araya gelme veya evlenmek konusunda istekli olduğunuzu gösterir. Kameriye rüya yorumu da aynı şekildedir.

Rüyalarınızın ortak noktası olan beğendiğin kişiyi görmen ise gerçek hayatında bir ilişki konusunda yapılacak bazı küçük düzenlemeler ile bu ilişkinin büyük mutluluk verecek hale gelebileceğini göstermektedir. Bakınız hoşlanmak rüya tabiri sayfası. Sanırım buradaki mesajı anlatabildim, bir şeyler yaparak hoşlandığın kişiyle olan ilişkiyi daha iyi bir hale getirmek için bir şeyler yapmak, onun ilgisi ya da beğenisi kazanmak gerektiği ifade ediliyor. Rüyalarda geçen olaylar ve konuşmaların önemi yok, sadece senaryoyu güçlendirme görevi yapmaktalar.

Çardak konusunda diğer bilgiler.

Rüyada asma çardağı görmek, çardak altında oturmak, çardakta oturduğunu görmek bekarlar için yuva kurma özlemini, evliler için yuvasında daha fazla mutluluk özlemini işaret eder. Rüyada metalden çardak, demirden yapılmış çardak görmek, altında oturmak, oturduğunu görmek gerçek yaşamınızdaki güven eksikliği duygusunu yansıtır. Rüyada camdan çardak görmek aşırı romantik, duygusal bir kişiliğe sahip olduğunuzu ve bu yüzden gerçek yaşamınızda fazlaca hayal kırıklığı yaşadığınızı ifade eder.

“Rüyada Çardak Görmek” için 4 yanıt

Merhaba, ruyamda babamla komsumuzun cardagindan cikarken sevdigim adamda arabasini park ediyordu, oda bizi gordu ve isini agirdan almaya basladi, sonra biz babamla eve dogru yurumeye basladik, babamla selamlastilar ben tuhaf bir sekilde korkudan mi utanctan mi yuzune bile bakamiyorum, sonra babam arkasindan bagirdi “kahvaltiya gel kahvalti yapalim” dedi, bu ruyanin bir anlami var mi acaba? 29, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Polyanna merhaba,
Görmüş olduğun rüya gerçek hayatta kendisiyle barışık, mutlu olmayı ve etmeyi bilen biri olduğunu ve bu yönünle karşındakinin beğenisini kazandığını, hayatında hızlı bir şekilde olumlu gelişmeler olacağını temsil etmektedir.

Köyde çardakta sofrada otururken görümcem 85 dolar veriyor borcu varmış bize seviniyorum bizimde paraya ihtiyacımız olduğu için.

Rüyada köyde olduğunu görmek kendini günlük yaşamın karmaşası karşısında bezgin hissettiğinizi ya da birinin ya da bir şeyin sizi taciz ettiğini düşündüğünüzü simgelemekte, Rüyada çardak altında oturmanız sizin bir tanışma, bir araya gelme veya evlenmek konusunda istekli olduğunuzu göstermektedir. Oturduğunuz yerin sofra olması ise sizin aşk veya iş hayatında dürüst ve iyi huylu insanlar ile bir araya geleceğinize işarettir, bakınız rüyada sofra görmek sayfası. Görümcenin para vermesi ise iki anlam taşımakta, hem aile içi bazı sorunların hem de maddi sıkıntıların sona ermesine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir