Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Çaresizlik Görmek

Rüyada kendini çaresiz hissetmek neye işaret eder?

Rüyamda yolculuğa çıkmaya nasıl karar veriyorum bilmiyorum ama uçağa binip New York’a uçuyorum, uçak hareket eder etmez pişman olup ağlamaya başlıyorum. Tek başımayım ve kendimi çok çaresiz hissediyorum. Sonra bir arkadaşımla karşılaşıp daha farklı bir ülkede iniyoruz.

Gezmeye başlıyoruz benim endişem bitiyor. Ama aklım hep new York ta kalıyor. Arkadaşımla tartışıyorum. Ve sonra uyanıyorum. Çok rüya görmeye başladım yardımlarınızı bekliyorum. İyi günler. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada çaresizlik görmek yorumu

Beyza selam, Öncelikle söylemeliyim ki çok rüya görmeye başlaman (aslında rüyaları daha çok hatırlaman) bu günlerde zihin sağlığının yerinde olduğunu, iyi dinlendiğini hem fiziksel hem zihinsel olarak kendini dinç hissettiğini gösterir. Rüyada uçak yolculuğu yapmak, genellikle yolculuk planlarına işaret eder ve bir seyahate niyetlendiğini gösterir, bu seyahatin yakında gerçekleşeceğini belirtir. Pişman olduğunu görmek hayatta çok istediğin bir şeye kavuşamadığını ya da yaşanan bir hayal kırıklığını temsil eder. Ancak pişmanlıktan sonra ağlamış olman bu olumsuz durumun etkisinden kurtulup rahatlayacağını gösterir.

Rüyada çaresizlik görmek yaşamınızı etkileyen şeylerin kontrolünü yeterince yapamadığınızı ifade eder. Rüyada çaresiz olduğunu görmek, kendini çaresiz bir durumda görmek bir durum veya ilişki içinde zorluklarla karşı karşıya olduğunu göstermektedir. Size kendinizi sorumlu hissediyor ve geriye çekilemiyor olabilirsiniz.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise hayatınızda hedeflerinde bazı değişilikler yaparak daha mutlu ve başarılı günlere ulaşacağınızı temsil etmektedir.

“Rüyada Çaresizlik Görmek” için 5 yanıt

Ben okuldaki merdivenleri cıkarken bir cocuk yanıma geldi, yukarıda da eski sevgilim cocuk bana bir seyler soyledi, sonra eski sevgilim onu kovdu, ben oradan gecmek isterken izin vermedi gecmeme, sonra pisman oldugunu falan soyledi, tabi ben seviniyorum ama ona gostermek istemiyorum, hep itiraz ediyorum. Sonra beni koseye cekti camın kenarına sarıldı basını basıma dayayıp bir seyler soyledi bense kurtulmak istiyorum sonra yere çöktüm bir baktım yengem geliyor, hemen kalktım ve onun arkasından merdivenleri cıkmaya başladım, sonrada kuzenlerimi gordum oyle yani. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci

Cici kıza cevap,
Görmüş olduğun rüya bir mesaj vermemekte, gerçek yaşamında kafanın derslerin, okulun, eğitiminden ziyade sevgili, eski sevgili konularıyla aşırı yoğun olduğunu ifade etmektedir.

İnanın kafam bu söylediğinizin tam tersi yönünde. İş koşuşturma arkadaşlar tatil.. Sevgili konusundan baya uzağım yani.

Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum, bu bilgiler bizim için çok önemli. Ama zihninin derinliklerinin bu konularla meşgul olduğunu hala iddia ediyorum. Kişinini zihni uykuda iken serbest kalmakta ve beyin bildiği gibi çalışmaktadır. Başarılar dilerim.

Merhaba, ben rüyamda insan şeklinde bir şeytanın yanındaki kötü insanlarla birlikte iyi bir insanı -bu insan bir yönetici kral gibi biriydi- ölmesi için suya attığını gördüm. Ben rüyadaki kişilerden biri değildim ama her şeyi görüyor ve hissediyordum. Suya atılan kişi ne kadar çabalarsa çabalasın kurtulamıyordu ve bu şeytanı çok neşelendiriyordu. Suyun içindeki adamın çaresizliğini hissedebiliyordum ve çok üzülüyordum. Ama İslamdan önceki dönem olduğu için hiç dua bilmiyordu. Rüyanın sonunda adamın ölüp ölmediğini göremeden uyandım hatırladığım bu kadar. Acaba şeytanı görmüş olmam kötü bir şey mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir