Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Cariye Görmek

Rüyada cariye görmek ne demek?

Ben Yıldız, daha yaşım 15 ve gördüğüm rüyamda eski zamanlarda bir saraydayım ve bir cariye ağzımdan saç ve kıl gibi vb. şeyler çıkarıyordu. Düşman olduğum bir arkadaşımla, tekrar dost oluyorduk ve ameliyat oluyordum bunun anlamı nedir?

Rüyada cariye görmek tabiri

Yıldız merhaba, Rüyada eski zamanlarda olduğunu görmek geçmişe olan özlemini temsil etmektedir. Rüyada cariye görmek kayıptaki bir kimsenin gelmesi, beklediğimiz bir haberin bize yakın zamanda ulaşacağına işarettir.

O cariyenin ağzından saç kılı çıkarması, aslında senin kullandığın kötü bir söz yüzünden vicdan azabı çektiğini ve bir kadının seni teselli ederek bundan kurtulmana yardım edeceğini ifade etmektedir. Beyaz cariye görmek ticarette bol kazanç ifade eder. Çıplak cariye zarar ve ziyana işarettir

Çirkin cariye kötü bir habere işarettir. Süslü cariye sevinçli haber işaretidir. Siyah cariye kederden kurtulmaya delalet eder. Cariye satmak ihtiyacı gidermek için elimizden mal çıkacağına işaret eder. Zayıf cariye fakirlik ve yoksulluğa habercisidir. Güzel cariye sevinmeyi ifade eder. Cariye kadın köle demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir