Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Çarpı İşareti Görmek

Rüyada çarpı işareti neye delalettir?

9 ay önce sevgilimden ayrıldım ama onu hala seviyorum, son 2 aydır devamlı rüyalarıma girer oldu, haftada 3 – 4 kez, bazı zamanlar aynı gün 2 kere görüyorum, “Mehmet konuşmamız lazım” diyor, “özür dilerim ben böyle olsun istemedim, affet beni” diyor, sonra gözümün önünde kocaman bir çarpı işareti beliriyor ve ben korkarak uyanıyorum, ağlıyorum, benim psikolojim bozuldu, ilaç alıyorum. bu rüyanın işareti ne olabilir?

Rüyada eski sevdiğinin özür dilemesi neye işaret eder?

Rüyada çarpı işareti görmek neye yorulur?

Mehmet selam, benim düşünceme göre gözünün önünde beliren çarpı işareti, eski sevgilinin pişman olduğunu görmek kadar önemli bir anlam taşıyor.

Rüyada eski sevgilinin pişman olduğunu görmek genel anlamda sizin iç dünyanızda yaşadığınız arzuları ve onunla yeniden barışmak umudunu simgeler. Rüyada eski sevdiğinin pişman olması tekrar onunla bir araya gelme yönünde isteğiniz varsa gururu bırakın, ilk adımı siz atın, onu arayın şeklinde yorumlanır, bakınız eski sevgili sayfası. Rüyada eski sevgilinin özür dilediğini görmek ise rüya sahibi kişinin bazı durumlardan rahatsız olduğunu ve ilişkideki bu durumun onu fiziksel ya da duygusal bakımdan bir güvensizlik duygusuna ittiğini belki de bu yüzden bir zarar yaşadığını ifade ederken, buna neden olan kişiden hiç değilse bir özür umduğunu temsil eder. Ancak rüyadaki çarpı işareti sizi yaşayabileceğiniz bazı sorunlar konusunda uyarmakta, adımlarınızı dikkatli atın aynı hataları yeniden yapmayın demektedir.

Rüyada çarpı işareti görmek rüya sahibini bazı sorunlar hakkında uyarır ve sevgilisi, eşi, yakın çevresi, iş arkadaşları veya ortağı ile bir konuda ihtilaf yaşayabileceğini işaret eder. Rüyada çarpı işareti çizmek bir sözünüz, davranışınız nedeni ile bir anlaşmazlığa neden olduğunuzu veya yakın zamanda olacağınızı işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir