Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Çarpıldığını Görmek

Rüyada çarpıldığını görmek neye delalet eder?

Rüyada çarpıldığını görmekRüyamda yatağımda yatıyordum ve tanımadığım ama çok tatlı bir çocuk elinde büyük bir telefonla yanıma geldi, uzandı, telefonun kamerasını açtı, beni çekmeye başladı “istediğin bir şey var mı” dedi. Orada ne dediğimi tam hatırlamıyorum, kamera beni çekerken aniden telefondaki ben yataktan kalkıyordu ve bir şeyler yapıyordu ama ben hala yatıyordum ve kendimi izliyordum, yanımdaki çocuk “şimdi çarpılacaksın” dedi, odanın kapısı açılıp hızlı bir şekilde kapandı ve ben karabasan binmesi gibi bir şey yaşadım, kısa süreliğine nefes alamadım ve kıpırdayamadım. Ondan sonra çocuk bana bir daha “bir şey istiyor musun” dedi, ben “dünya güzeli bir sevgilim olsun, onunla evleneyim, mutlu yaşayayım” falan dedim “tamam” dedi, kamerayı tekrar açtı ve beni çekmeye başladı.

Kameradaki ben yataktan kalktı ve annemin yanına gitti, annem sofra hazırlamıştı sofraya oturdu, sonra hiç tanımadığım güzel bir kız kamerada aynı ben gibi yatağından kalktı ve annesinin hazırladığı kahvaltı masasına oturdu, kamera öyle kapandı, yanımdaki çocuk “isteğin gerçekleşecek” dedi ama önce “sarmısak veya soğan, ikisinden birini” dedi ama tam hatırlamıyorum “suya karıştır iç” dedi “şimdi çarpılacaksın” dedi ve kayboldu. Odanın kapısı ötekine göre 2 kat hızlı çarptı ve benim nefes falan her şey kesildi, hiç bir şey yapamıyordum, kıpırdayamıyordum, sanki kulağıma biri bir şeyler fısıldıyordu sadece ama anlamıyordum, uyandığımda kendimi zorlasam bile giremeyeceğim bir pozisyonda buldum, titriyordum ve tüm vücudum uyuşmuştu, hayatımda gerçek anlamda ilk defa böylesine bir korku yaşadım. Gördüğüm rüyanın ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorum, lütfen acil cevap.

Rüyada çarpıldığını görmek yorumu

Bilal merhaba, göndermiş olduğun rüya sana iki konuda mesaj vermektedir. Birincisi hayatta daha başarılı daha mutlu olmak için olaylara objektif bakmayı başarmak gerektiğini anlatmakta, ikincisi ise çevrende her şeye olumsuz bakan, insanların arasını bozmayı huy edinmiş, karamsar insanlardan uzak durmak, onların negatif enerjisinde etkilenmemek için bilinçli ve hazırlıklı olmak gerektiğini belirtmektedir. Rüyada çarpılmak rüya tabiri sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Çarpıldığını Görmek” için 2 yanıt

Merhaba. Az önce çok kötü bir rüya gördüm. Ne anlama geldiğini de bilmiyorum. Tek anlatacağım ve cevap alacağım yer de sizsiniz. Rüyam böyleydi: Evimizi gördüm, oturmuştum. Kanepede bir kız uzanmıştı ve aynı kızın ikizi yerde oyun oynuyordu. Kedim de yerde uyuyordu. Birden kanepede uzanan kız duamı desem başka bir dilde bir şey mi desem çok garip bir şey okumaya başladı ve bu sırada kedime bir şeyler olmaya başladı. Hani bir insan çarpılır eli ayağı bir kırılır gibi olur ya işte öyle oldu. Gözlerim karardı kömür gibi oldu. Sonra diğer kızda öyle olmaya başladı. Hemen koştum annemin yanına ve kediyle kıza bir şey olduğunu söyledim. Annemse kediyi gördü ve delirmiş gibi kediye ne olduğunu sormaya başladı. Kızları dediğimde ise “ne kızları ne diyorsun” dedi ve o anda çarpılan kız annemin yanında belirdi ve annemde öyle olmaya başladı.

Sonra uyandım yeniden uykuya daldım. O zaman yine rüya gördüm. Bu defa duvarda iki çift el gördüm dua eder gibi durmuşlardı bir elin arkasında delik gibi bir şey vardı. O delikte annemi gördüm ve yüzü gözü yanmış gibiydi tanınacak halde değildi. Korktum odadan kaçmak istediğimde kapı kapandı. Korkumdan duvara çöktüm ve ihlas,nas, felak, ayet-el kürsi okumaya başladım. Bu defa yine bir adam belirdi ve oda çarpılır gibiydi çok kötü durumdaydı. Sonra adam kayboldu ve benim uyuduğum yerde bir kız belirdi yanıyor aynı zaman da çarpılıyordu. Sonra uyandım rüyadan. Rüya bu kadar. İnşallah cevap verirsiniz.

Nez merhaba, vaktimizin yettiğince sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz ve bunun karşılığın sizlerden aldığımız bir dua ya da teşekkür tüm yorgunluğumuzu almaya yetiyor. Ancak bu arada bizde yaptığımız işten keyif almak, bunun tadını çıkarmak istiyoruz. Bu nasıl olur? yaptığımız yorum önce kendi içimize sinerse. Nasıl siner? siz hakkınızda yeterli bilgi verir ve rüyanızı net olarak anlatırsanız. Rüyanızı gönderdiğiniz sayfada en az 3 yerde hakkınızda bilgi verin demişiz, en azından cinsiyet, yaş, meslek, medeni hal belirtilmelidir. Bu bilgiler elde olmazsa sadece genel bilgiler aktarılabilir. Bu durumda gördüğünüz rüyalar reel hayatınızda olumsuz duygu ve düşüncelerin, dedikodu ve fitmenin çok olduğu bir ortamda olduğunuzu göstermekte ve bu kişilerden ya da duygulardan uzak kalmak gerektiğini aksi halde hayatınızın alt üst olup çözülmesi zor sıkıntılarla karşılaşacağınızı, aile içinde büyük sorunlar yaşayabileceğinizi ifade etmektedir. İnşallah bu yorumum hatalıdır. Sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir