Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Çarpılmak

Rüyada çarpılmak neye delalet eder?

Benim 14 aylık bir bebeğim var. Rüyamda rahmetli babam önde ayakta, ben ve hatırlamadığım bir kaç kişi de ona dönük olarak oturuyoruz. Babam arkada karaltı var demesiyle ben hemen dönüp bakıyorum ve koridorda oğlumu görüyorum. Gidip onu alıyorum bir bakıyorum ki çarpılmiş. Yüzü eğrilmiş, ayakları kolları çarpılmış durumda. Hemen banyo arıyorum soğuk suyla yıkayıp kendine getirmek için ve öylece uyandım. Korku sardı içimi. Rüyada oğlunun çarpıldığını görmek neye işarettir lütfen yanıt verir misiniz?

Adım: Nurhan
Yaşım:40
Mesleğim: Memur

Rüyada çarpılmak neye yorulur?

Rüyada çarpılmakRüyada rahmetli babayı diri görmek ve çocuğunun çarpıldığını görmek ana unsurlardır. Rahmetli babanızı görmeniz babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken, vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder. Detaylı bilgi için ölmüş babayı görmek sayfasını inceleyiniz.

Rüyada oğlunuzun çarpıldığını görmeniz önemli bir mesaj vermekte ve bir fesat durumu yaşadığınızı birilerinin işlerinizi karıştırmak, size zarar vermek istediklerini ya da sizi veya ailenizi aşırı derecede kıskandıklarını göstermektedir. Lütfen sakin kafayla yaşamınızın bir muhasebesini yapın, böyle bir durum var mı? Var ise zamanında önlem almanız için uyarıcı bir rüya olabilir.

Rüyada çarpılmak, çarpıldığını veya çarpılmış birini görmek pek iyi değildir, olumlu mesaj vermez. Rüyada ağzının çarpıldığını, yüzünün çarpıldığını görmek gerçek yaşamınızda fesat yaşadığınızı ve bunun sıkıntısını çektiğinizi simgeler. Rüyada ağızı çarpılmış, yüzü çarpılmış birini görmek gerçek yaşamınızda işlerinizin alt üst olacağı, ailenizin dağılma aşamasına gelebileceği kimi tehlikeli işlerle uğraştığınızı simgeler

“Rüyada Çarpılmak” için 5 yanıt

uykuda uzun süre sağ tarafına yattıgın için rüyanda böyle görmen normal, uyanıncada sağ tarafında bu agrı devam ettiyse bir iki dakikalıgına gercekte sag tarafında olan zorlanma rüyana aksetmiş demektir.

Merhaba. Rüyamda 3 katlı kocaman bir evimiz vardı. Dayılarım teyzelerim bize misafirliğe gelmişlerdi. Evin en üst katında da benim İtalya’dan bir arkadaşım kalıyordu. Ev çok güzel çok ihtişamlıydı. Bir köpek vardı. Köpeği cin çarpmıştı, gözleri kaymış ve bir yandan titriyordu. Dayımda büyük bir kova su aldı. Ona dualar okudu. Evin her yerine serpmeye başladık. 1 kova su daha serptik. Köpek rahatladı o şekilde. Yorumlarsanız çok sevinirim, teşekkürler.18, Kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada çarpılan birilerini görmek
Lütfen bana yardımcı olup rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Ben rüyamda benim için tanıdık olan bir evdeyim, salonun ortasında büyük bir gümüş leğen var, etrafında insanlar ve ne oluyorsa bilmiyorum birden çarpılmaya başlıyor. En son bir insan çarpılıp o leğenin içine düşüyor. Sonra bir kadın kendine geliyor ve vücudunu silmeye başlıyor ve bir şeyler söylemeye başlıyor. Çok huzursuzum bir cevap bulamıyorum lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Beyza merhaba, hakkında bilgi vermemişsin ama ben yinede bu yorumu yazıyorum. Gördüğün rüya güçlü bir evlilik arzusu içinde olduğunu ( bekarsan) ancak iyi düşünülmemiş, aceleye gelecek bir evlilik kararının dönüşü olmayan büyük tehlikeler arz ettiğini işaret etmektedir. (Not eğer evli ise bu rüya evinde ya da aile yaşamında büyük bir değişiklik yapmak istediğini ancak bunun da büyük riskleri olduğuna yorulabilir)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir